Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Set Reflector Red R/L Case SH36 ´14

  • Shad Set Reflector Red R/L Case SH36 ´14
  • Shad Set Reflector Red R/L Case SH36 ´14
  • Shad Set Reflector Red R/L Case SH36 ´14

Shad Set Reflector Red R/L Case SH36 ´14

Opis produktu Shad Set Reflector Red R/L Case SH36 ´14

Nowych przypadków boczne SHAD SH36. SH36 wyróżniają się innowacyjnym wzornictwem i funkcjonalny, jego wielkie możliwości modułowego rozmiarze XXL kask i lekki w porównaniu do innych sakw.

Ich innowacyjne kształty wyznaczać trendy i oferują elegancki, wyrafinowany i innowacyjny design, który Uwagi aerodynamiczną linię i szczegóły estetyczne. Jedną z najważniejszych cech nowego SH36 jest nowy zestaw do montażu z boku, 3P System, który charakteryzuje się zintegrowane i lekkiej konstrukcji.

SIDE CASE SHAD SH36 zdobyła tytuł INTERNATIONAL Red Dot design:

Jury Red Dot Design Award, który w tym roku obchodzi swoje 60-te wydanie, musiała przeanalizować prawie 5000 nominacje z różnych branż z ponad 50 krajów. Tylko te produkty, które przekonały swoich członków swojej zaawansowanej konstrukcji i mocy innowacyjności zyskały prawo do upragnionego uszczelki Red Dot.

Na NAD SL mocno wierzymy, że ciągłe doskonalenie i dążenie do doskonałości jest droga do przodu, aby kontynuować tworzenie unikalnych i jakości produktów. W tej determinacji doprowadził nas wygrać nagrodę Red Dot za projekt nowej sidecases SH36. Czujemy się dumni i chcemy podziękować i dzielić tę nagrodę z tych wszystkich, którzy w swojej codziennej ciężkiej pracy sprawiły SHAD stać się liderem w tej branży.

Wśród laureatów Red Dot Award w poprzednich edycjach, możemy znaleźć bardzo prestiżowe produkty w swoich dziedzinach, takich jak różnych modeli Audi i BMW, Jacob Jensen, Nespresso, LG, HP, potwór, Yamaha MT09 ... Aby uzyskać więcej informacji o Nagroda Red Dot i Organizacja, wizyta www.red dot.de

Pojemności do kasku MODULAR XXL:

Pojemność jest jedną z cech, które sprawiają, że ta nowa sprawa boku absolutnie inna. Pomimo swojej kompaktowej konstrukcji, mamy zoptymalizowana głośność maksymalizacji przestrzeni. W ten sposób, spotykamy się jednym z najbardziej popularnych życzenia naszych klientów, co pozwala na modułową rozmiaru kasku XXL.

Ale wracając do naszych inżynierów, nie pozwolili to wpłynąć na zachowanie walizki i przy pełnym obciążeniu. Dlatego właśnie opracowaliśmy zupełnie nowe ramy strukturalne. Te ramy sprawia, że ​​ta sprawa wodoodporny. Że zawiera podwójne profil i ostrosłupa gumowego obrzeża wewnątrz, w ten sposób stając się labirynt dla wody, który jest skierowany do podstawy, przy czym rynna skutecznie odprowadza je. Ponadto, ramy strukturalnej zwiększa sztywność, co umożliwia optymalizację materiałów. W rezultacie, SH36 jest najlżejszy segmencie rynku.

Nowy system 3P:

Jednym z SHADs najważniejszych innowacji. Nowy zestaw bocznych 3P system został stworzony specjalnie na tę okazję, a jednocześnie rozwijając go nie tylko estetyka były w umyśle. Kluczowym punktem należy uznać był bezpieczeństwa.

Zintegrowany Projekt: Zestaw 3P jest znacznie lepiej zintegrowane z rowerem. Typowa prostokątna rama jest zredukowana do pojedynczego ramienia, które podtrzymuje trzy punkty (3p), potrzebne do zamocowania obudowy bocznej.

Pozycja: zarówno objętość obudowy i kąt systemu 3P zostały zaprojektowane tak, aby zmieniać ciężar bagaż jak to możliwe w kierunku środka ciężkości rowerów. To daje większe bezpieczeństwo i stabilność podczas jazdy z pełnym obciążeniem.

Aerodynamiczny: Stosowanie 3 punkty nadaje sztywność i elastyczność w tym samym czasie. Znajduje to odzwierciedlenie w lekkim obracanym, sprawa która umożliwia przepływ powietrza wokół niego łatwo, unikając "kotwicy" efekt typowej płaskiej i sztywnej obudowy. Ponownie powoduje to zwiększenia bezpieczeństwa i stabilności w ruchu.

Patent: Wyjątkowość i innowacje nowej 3P systemu pozwoliło nam przystąpić do rejestracji patentu. To sprawia, że ​​jesteśmy jedynym producentem, który może zaoferować tego rodzaju systemu montażowego.

Cechy:

Zaprojektowany w Barcelonie

Pojemność: 1 Modułowy kask rozmiar XXL

Maksymalne obciążenie 10 kg

3P Okucie lepiej zintegrowane i lżejszy

Mniejszą wagę niż inne sakw

Aerodynamiczny

Taca wewnętrzna

odporna na uderzenia

Wodoodporny

Torba na akcesoria Wewnętrzna

Dane techniczne:

Szerokość: 49 / wysokość: 38 / Głębokość: 33

Waga: 9,14 kg

Długość: 79,5 "CM"

Szerokość: 51 cm

Wysokość: 35 cm


Odkryj wszystkie produkty Walizki , które znajdziesz w motardinn, jak Shad Set Reflector Red R/L Case SH36 ´14. Kup teraz Shad Set Reflector Red R/L Case SH36 ´14 i oszczędzaj na produktach Akcesoria i części . Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Shad, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Shad Set Reflector Red R/L Case SH36 ´14 i inne w naszym sklepie motocykle-wyposazenie? Dzięki motardinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Walizki pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij