Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Side Bag Holder for Top Master

Shad Side Bag Holder for Top Master

Shad Side Bag Holder for Top Master

  • Shad Side Bag Holder for Top Master
  • Shad Side Bag Holder for Top Master
  • Shad Side Bag Holder for Top Master
  • Shad Side Bag Holder for Top Master

Shad Side Bag Holder for Top Master

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Shad Side Bag Holder for Top Master

Pół sztywne boczne poduszki są alternatywą dla sztywnych przypadków niepożądanych, idealny dla tych, którzy zazwyczaj nie sprawiają długie podróże z rowerem i szuka równowagi między funkcjonalnością i estetyką. Ale jeśli chcesz cieszyć się pełną gwarancję systemie transportowym bagażu podczas podróży poza miastem, to lepiej zabezpieczyć system blokujący.

W Shad, opracowaliśmy nowe wiązania, które zapewniają większą wytrzymałość i bezpieczeństwo podczas korzystania boczne torby, zachowując estetykę roweru, a nie poważnie ingerować w jego oryginalnej konstrukcji.

Ta nowa kolekcja jest zaprojektowana do intensywnego użytkowania. Materiał zawiera zewnętrzną warstwę pianki EVA strukturalne z podszewką poliestrową wysoce odporny na codziennym użytkowaniu. Wewnątrz znajdziemy pianki, wyściełane kieszenie i paski mocujące. Wszystko zaprojektowane w celu zwiększenia bezpieczeństwa jego zawartości.

Dane techniczne:

+ JAKOŚĆ:

Składniki spełniają przepisy RoHs et REACH.

Torby motocyklowe z osłonami UV50.

+ DESIGN:

100% Barcelona design.

Więcej Odblaskowe elementy na większe bezpieczeństwo.

+ Systemy okuć:

Specjalny uchwyt Torba Side.

Uniwersalna torba boczna szczegółowy.


Zamierzasz kupić Shad Side Bag Holder for Top Master? Wszystkie produkty Shad mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Shad Side Bag Holder for Top Master i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na motardinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów motocykle-wyposazenie.

Cechy Shad Side Bag Holder for Top Master

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności