Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Side Cases SH23 Set 2u.

Shad Side Cases SH23 Set 2u.

Shad Side Cases SH23 Set 2u.

Shad Side Cases SH23 Set 2u.

  • Shad Side Cases SH23 Set 2u.
  • Shad Side Cases SH23 Set 2u.
  • Shad Side Cases SH23 Set 2u.
  • Shad Side Cases SH23 Set 2u.
  • Shad Side Cases SH23 Set 2u.

Shad Side Cases SH23 Set 2u.

Opis produktu Shad Side Cases SH23 Set 2u.

Lekkie i funkcjonalne obudowy boczne.

Boczne skrzynie SH23 wyróżniają się elegancją, lekkością i funkcjonalnością. Mają doskonałą aerodynamikę, nieprzepuszczalność i odporność. Ponadto doskonale łączą się z top mistrzem w celu zadowalającego i estetycznego pełnego wyposażenia instalacji. Dostępna jest cała pojemność, a górne otwarcie umożliwia kierowcy dostęp do ładunku bez zejścia z roweru. Dyskretny i innowacyjny system 3P z 3 punktami mocowania ułatwia integrację z linią motocykla i upraszcza jego montaż.


Chcesz kupić Shad Side Cases SH23 Set 2u.? Nie musisz już szukać! motardinn oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli Walizki. Odkryj nowe promocje na Walizki w motardinn. Przygotowane przez Shad, produkty Walizki są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, a w komplecie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Shad Side Cases SH23 Set 2u.

Użycie
Pozycja światła
Nieprzepuszczalny
Kolor

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobry produkt

-

Produkt dociera w idealnym stanie

Znakomity produkt i usługa

-

Wczoraj otrzymałem zestaw osłon bocznych Shad SH23 i zainstalowałem je na moim BMW G310GS. Wyglądają i pięknie pracują. Zostały wysłane z Hiszpanii do mojego domu w Kalifornii, a paczka i zawartość były w doskonałym stanie. Również obsługa klienta z firmy MotardINN / TradeINN bardzo dobrze poinformowała mnie o postępach w śledzeniu i odpowiedziała na moje pytania. Zwykle martwię się o zamawianie produktu z innego kraju, ale MotardINN / TradeINN wzbudziło we mnie zaufanie, by rozważyć przyszłe zamówienia lub polecić je komukolwiek.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij