Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Sport Rack Kawasaki Z1000

  • Shad Sport Rack Kawasaki Z1000
  • Shad Sport Rack Kawasaki Z1000

Shad Sport Rack Kawasaki Z1000

Opis produktu Shad Sport Rack Kawasaki Z1000

Nowa SHAD SPORT RACK jest tu nowy przypadek systemu montażu w motocyklach. Ta innowacyjna metoda mocowania okazuje wyścigowy motocykl do koncertowania i odwrotnie, a wszystko to w ciągu kilku sekund, po prostu usuwając pillion.

Główną zaletą stojaka jest to, że jest proste w montażu, jak to jest w przypadku, sprzężenie pomiędzy a rower, który jest o wiele wyraźniejszy. Motocykliści mają o wiele więcej możliwości: mogą zdjąć zębatkę, umieścić na siedzeniu lub mieć więcej miejsca.


Lubisz Shad Sport Rack Kawasaki Z1000? Zapoznaj się z kolekcją motocykle-wyposazenie i odkryj duży wybór produktów do Walizki i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla motocykle-wyposazenie. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Walizki jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij