Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Standard Bottom SH46 SH45 SH42 SH40

  • Shad Standard Bottom SH46 SH45 SH42 SH40
  • Shad Standard Bottom SH46 SH45 SH42 SH40
  • Shad Standard Bottom SH46 SH45 SH42 SH40

Shad Standard Bottom SH46 SH45 SH42 SH40

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Shad Standard Bottom SH46 SH45 SH42 SH40

Standardowy dołu do góry Case SH46 SH45 SH42 SH40.


Śruby nie są wliczone.


Z Shad Standard Bottom SH46 SH45 SH42 SH40, gwarantujemy najlepszy sprzęt motocykle-wyposazenie. Dodatkowo w motardinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep motocykle-wyposazenie i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Shad. Nasz zespół ekspertów motocykle-wyposazenie dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Walizki za każdym razem.

Cechy Shad Standard Bottom SH46 SH45 SH42 SH40

Kolor

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobra obsługa

-

wszystko było idealne ... kolejność wykończenie szybko i pozycja jakość .. !!!!! musi kontynuować.

Moje pierwsze zamówienie

-

Bien.Contento osiągnęły już z tym, co zamówiłem. Trochę niezadowolony ze stanowiskiem Express. po południu czeka na zlecenia i opóźnień w dostawie udało MW powiedzieć. Byłem w moim domu nie przechodzą, napisałem e-mail do kontaktów. klienta i ani nie odpowiedział mi. Nie zaleca się, niepoważne.

Platina shad sh42

-

HOLA. Chciałbym się dowiedzieć czy pokład DLA pnia SHAD SH42 zawiera metalowych części, że idzie pod plastikiem. Jeśli to jest jedyna rzecz, której nie zawiera sprzętu. Dziękuję i pozdrawiam

Nasi eksperci odpowiadają

Dzień dobry, w zakupie pokładu nie jest wliczony w cenę sprzętu Shad. Shad jest płytka adaptera między fiksacji (Top Master) i przypadku (Top Case). Pozdrowienia

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności