Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Top Case SH39

Shad Top Case SH39

Shad Top Case SH39

Shad Top Case SH39

Shad Top Case SH39

Shad Top Case SH39

  • Shad Top Case SH39
  • Shad Top Case SH39
  • Shad Top Case SH39
  • Shad Top Case SH39
  • Shad Top Case SH39
  • Shad Top Case SH39
  • Shad Top Case SH39
  • Shad Top Case SH39

Shad Top Case SH39

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Shad Top Case SH39

SHAD prezentuje nową górną obudowę średniotonowego, który uzupełnia jej już wiele. SH39 reprezentuje nową generację top case, która wydziela i pożyczek do oferowania produktów, które wyposażone ulepszeń technicznych z wielką dbałością o szczegóły estetyczne, o zaokrąglonych kształtach i reflektorów zintegrowanych w kształcie górnej obudowy za.


SH39 został stworzony z dbałością o szczegóły techniczne i nowoczesnym stylu, z węgla kolorowe okładki, który daje jej agresywny wygląd. Jest wykonana z materiałów najwyższej jakości, aby osiągnąć większą odporność i ekskluzywność. Ma idealny rozmiar zarówno do poruszania się po mieście lub na dłuższe wyjazdy i może być montowany zarówno na skutery i średnich przemieszczenie rowery.


Atrakcji nowego SH39 jest jego lekkość i jego zoptymalizowany objętość. Jest najlżejszym przypadku tej kategorii, a zarówno podstawa i pokrywa są zaprojektowane z minimalną grubością, ale o takiej samej wytrzymałości na uderzenia i zadrapań, co jest lżejsza niż w innym przypadku do tej samej objętości. Zoptymalizowana przestrzeń wewnętrzna pozwala, aby większość miejsca i tak to ma prawdziwy potencjał 39-litrowy. Jego projekt został specjalnie opracowany aby zaoferować kompaktowy górną obudowę z wysokiej wydajności.


Jest to przede średnicy najlepszych przypadków, które zawiera dużą poprawę, jakby jego mechanizm przerwy, można wymienić, nie tylko zamka, ale również hak. Podobnie jak w pozostałych przypadkach aloza, że ​​zawiera płytę i zestaw śruby. Jako dodatek oferuje światła zestaw, który może być dostosowany do wewnętrznej strony płyty, dzięki czemu łatwe i szybkie w montażu. Może to również obejmować oparcie, które zapewnia ergonomię i komfort dla pasażerów i okładkach kolorowych.DANE TECHNICZNE:


- Maksymalne obciążenie: 3


- Normalny Hełm kask i jet


- Naciśnij przycisk System Lock


- Zmiana systemu koloru


- Płyta D1B40PA włączone


- Odporne na uderzenia


- Wodoszczelny system uszczelniający


- Opcjonalne oparcie jako akcesorium


- Opcjonalne światło hamowania jako wyposażenie dodatkowe


Odkryj wszystkie produkty Walizki , które znajdziesz w motardinn, jak Shad Top Case SH39. Kup teraz Shad Top Case SH39 i oszczędzaj na produktach Kufry na 2 kaski . Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Shad, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Shad Top Case SH39 i inne w naszym sklepie motocykle-wyposazenie? Dzięki motardinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Walizki pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Shad Top Case SH39

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Baul shad sh39

-

Witam chciałem się dowiedzieć, czy bagażnik wyposażony jest w swojej uniwersalnej zasadzie, czy tylko chodzi baul Pozdrowienia

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, aa płyta D1B40PA dołączonych do tego produktu. pozdrowienia

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij