Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Top Master Backrest Kawasaki

Shad Top Master Backrest Kawasaki

  • Shad Top Master Backrest Kawasaki
  • Shad Top Master Backrest Kawasaki
  • Shad Top Master Backrest Kawasaki
  • Shad Top Master Backrest Kawasaki

Shad Top Master Backrest Kawasaki

Opis produktu Shad Top Master Backrest Kawasaki

Wysokiej jakości oparcie dla motocykli, który zwiększa komfort pasażerów z zamiarem, aby podróż była bardziej przyjemny. SHAD oferuje szeroką gamę modeli o tapicerowanym wykończenia i dostosowane do większych modeli na rynku.

Dane techniczne:

Waga: 1,40 kg

Długość: 25 cm

Szerokość: 32 cm

Wysokość: 9 cm


W sklepie motardinn z motocykle-wyposazenie znajdziesz Shad Top Master Backrest Kawasaki w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Shad Top Master Backrest Kawasaki, m.in. z kategorii Akcesoria od swojego sklepu motocykle-wyposazenie online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów motocykle-wyposazenie na temat sprzętu, a także opinie o Shad Top Master Backrest Kawasaki.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności