Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Top Master Honda CB500 CB500S

Shad Top Master Honda CB500 CB500S

  • Shad Top Master Honda CB500 CB500S
  • Shad Top Master Honda CB500 CB500S
  • Shad Top Master Honda CB500 CB500S

Shad Top Master Honda CB500 CB500S

Opis produktu Shad Top Master Honda CB500 CB500S

Wszystkie dekodery Shad obejmują montażu miejsce, które pozwala na zamontowanie okna wychodzą istniejącej nośnej / stelażu.

Ten stojak / Fitting Kit jest kompatybilny tylko z Shads dużych dekoderów. SH39, SH40, SH40 ciężarowy, SH42, SH45, SH46, SH48 Szary, SH48 Tytan SH49 i SH50 SHAD Top Box Fitting Kit

Oprawa SHAD Top Master umożliwia montaż górną obudowę na motocyklu. Oprawa jest przeznaczone dla każdego modelu motocykla, biorąc pod uwagę jego możliwości. Efektem jest produkt wysokiej jakości, wygodny, bezpieczny i łatwy w montażu i demontażu. W celu zamontowania na górnej części obudowy roweru konieczne jest dodanie tego zestawu do płyty zawarte w przypadku aloza.

Ten Fitting Kit jest dla następujących modeli:

HONDA CB500 / CB500 S (94 05)


W tym momencie, Shad Top Master Honda CB500 CB500S jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W motardinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Walizki i w kategorii Mocowania . Posiadamy szeroki wybór Mocowania dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Raczej zadowolony

-

Monorack kupił to dla mojego roweru (CB 500 96) i choć otwór pasuje rower na końcu dwóch ramion musi być dołączony do obowiązującej kąta nie są one na tyle krótki, aby umieścić podstawę pnia. Już ja demontowane i montowane wielokrotnie i na różne sposoby, a problem pozostaje. Potwierdził również, że model jest poprawny. Jednym z elementów miała również posiekać kawałek plastiku jako jeden z zapisów nie weszły (miał plastikową osłonę do wyjścia) Jestem więc bardzo zadowolony z tego produktu, że raczej drogie ceny, powinno być znacznie lepiej. W każdym razie, to w jaki sposób się nauczyć na następny zapłaciliśmy trochę więcej i Meto GIVI.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności