Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Top Master Honda CBR 600 F

  • Shad Top Master Honda CBR 600 F
  • Shad Top Master Honda CBR 600 F
  • Shad Top Master Honda CBR 600 F

Shad Top Master Honda CBR 600 F

Opis produktu Shad Top Master Honda CBR 600 F

Wszystkie dekodery Shad obejmują montażu miejsce, które pozwala na zamontowanie okna wychodzą istniejącej nośnej / stelażu.

Oprawa SHAD Top Master umożliwia montaż górną obudowę na motocyklu. Oprawa jest przeznaczone dla każdego modelu motocykla, biorąc pod uwagę jego możliwości. Efektem jest produkt wysokiej jakości, wygodny, bezpieczny i łatwy w montażu i demontażu. W celu zamontowania na górnej części obudowy roweru konieczne jest dodanie tego zestawu do płyty zawarte w przypadku aloza.

Ten Fitting Kit jest dla następujących modeli:

HONDA CBR 600F (01 08)


Zamawiaj Shad Top Master Honda CBR 600 F, korzystając z naszej oferty Walizki i kolekcji Mocowania . Zapoznaj się z produktami motocykle-wyposazenie na motardinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie motocykle-wyposazenie. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Mocowania w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie motardinn!

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Shad top master honda cbr 600 f

-

Dobra. Szukałem zamontować bagażnik na rower Honda CBR 600 F 2001 i bałagan z grilla kotwicy bagażniku ... naprawdę nie to, co trzeba opanować góry Shad Honda CBR 600 F po prostu brakuje pnia lub coś innego ? Dzięki baaardzo

Nasi eksperci odpowiadają

Dobry, zamontować bagażnik na motocyklu trzeba zamocowanie (Top Master), bagażnik (Top Case) i Platina Adapter między tułowia i utrwalania. Przy zakupie walizki Shad jest wliczone płytę adaptera. Dla Honda CBR 600F Top Master potrzebuje następuje w zależności od roku produkcji motocykla. pozdrowienia

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności