Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Top Master Honda Foresight Pantheon 125/150

  • Shad Top Master Honda Foresight Pantheon 125/150
  • Shad Top Master Honda Foresight Pantheon 125/150
  • Shad Top Master Honda Foresight Pantheon 125/150

Shad Top Master Honda Foresight Pantheon 125/150

Opis produktu Shad Top Master Honda Foresight Pantheon 125/150

Wszystkie dekodery Shad obejmują montażu miejsce, które pozwala na zamontowanie okna wychodzą istniejącej nośnej / stelażu.

SHAD Top Box Fitting Kit:

Oprawa SHAD Top Master umożliwia montaż górną obudowę na motocyklu. Oprawa jest przeznaczone dla każdego modelu motocykla, biorąc pod uwagę jego możliwości. Efektem jest produkt wysokiej jakości, wygodny, bezpieczny i łatwy w montażu i demontażu. W celu zamontowania na górnej części obudowy roweru konieczne jest dodanie tego zestawu do płyty zawarte w przypadku aloza.

Ten Fitting Kit jest dla następujących modeli:

PEUGEOT SV250 (03 04)

HONDA FORESIGHT 125 (98 02)

HONDA PANTHEON 125 (98 02)

HONDA FORESIGHT 250 (98 02)

HONDA FORESIGHT 250 (98 08)


W sklepie motardinn z motocykle-wyposazenie znajdziesz Shad Top Master Honda Foresight Pantheon 125/150 w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Shad Top Master Honda Foresight Pantheon 125/150, m.in. z kategorii Walizki od swojego sklepu motocykle-wyposazenie online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów motocykle-wyposazenie na temat sprzętu, a także opinie o Shad Top Master Honda Foresight Pantheon 125/150.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności