Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Top Master Kawasaki Z1000 SX

Shad Top Master Kawasaki Z1000 SX

  • Shad Top Master Kawasaki Z1000 SX
  • Shad Top Master Kawasaki Z1000 SX
  • Shad Top Master Kawasaki Z1000 SX

Shad Top Master Kawasaki Z1000 SX

Opis produktu Shad Top Master Kawasaki Z1000 SX

Wszystkie dekodery Shad obejmują montażu miejsce, które pozwala na zamontowanie okna wychodzą istniejącej nośnej / stelażu.

SHAD Top Box Fitting Kit:

Oprawa SHAD Top Master umożliwia montaż górną obudowę na motocyklu. Oprawa jest przeznaczone dla każdego modelu motocykla, biorąc pod uwagę jego możliwości. Efektem jest produkt wysokiej jakości, wygodny, bezpieczny i łatwy w montażu i demontażu. W celu zamontowania na górnej części obudowy roweru konieczne jest dodanie tego zestawu do płyty zawarte w przypadku aloza.

Ten Fitting Kit jest dla następujących modeli:

Kawasaki Z1000 SX (11 14)


Zamawiaj Shad Top Master Kawasaki Z1000 SX i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Shad Top Master Kawasaki Z1000 SX, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Shad Top Master Kawasaki Z1000 SX w magazynie w cenie 173.45 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Mocowania , znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Shad top montażowy do kawasaki z1000 sx mistrzem

-

Piękny i idealny dla Shad SH48 w Kawasaki Z1000SX 2014

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności