Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shad

Shad Top Master Peugeot Vivacity 50/125

Shad Top Master Peugeot Vivacity 50/125

  • Shad Top Master Peugeot Vivacity 50/125
  • Shad Top Master Peugeot Vivacity 50/125

Shad Top Master Peugeot Vivacity 50/125

Opis produktu Shad Top Master Peugeot Vivacity 50/125

Wszystkie dekodery Shad obejmują montażu miejsce, które pozwala na zamontowanie okna wychodzą istniejącej nośnej / stelażu.

SHAD Top Box Fitting Kit:

Oprawa SHAD Top Master umożliwia montaż górną obudowę na motocyklu. Oprawa jest przeznaczone dla każdego modelu motocykla, biorąc pod uwagę jego możliwości. Efektem jest produkt wysokiej jakości, wygodny, bezpieczny i łatwy w montażu i demontażu. W celu zamontowania na górnej części obudowy roweru konieczne jest dodanie tego zestawu do płyty zawarte w przypadku aloza.

Ten Fitting Kit jest dla następujących modeli:

PEUGEOT Vivacity 50 (99 07)

PEUGEOT Vivacity 100 (99 07)


Shad Top Master Peugeot Vivacity 50/125 posiada oficjalną gwarancję od marki Shad. Zakupy w naszym sklepie online , pozwalają na zakup Shad Top Master Peugeot Vivacity 50/125 prosto do domu w ciagu kilku dni. W tej chwili produkt jest dostępny w magazynie, a cena to 39.95 $. Nie przegap!

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności