Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shark

Shark Evoline Series 3 Blank Mat

Shark Evoline Series 3 Blank Mat

  • Shark Evoline Series 3 Blank Mat
  • Shark Evoline Series 3 Blank Mat
  • Shark Evoline Series 3 Blank Mat
  • Shark Evoline Series 3 Blank Mat

Shark Evoline Series 3 Blank Mat

Opis produktu Shark Evoline Series 3 Blank Mat

Pierwszy model modułowy na rynku, który otrzymał certyfikat podwójnego integralnego / odrzutowego hełmu, oprócz zdobycia 5 gwiazdek w teście zderzeniowym SHARK: po prostu jeden z najbezpieczniejszych modeli modułowych na świecie.

Funkcje:

System „Auto up”: automatyczne podnoszenie przyłbicy podczas przechodzenia z pozycji integralnej do pozycji dyszy

Osłona podbródka całkowicie schowana w tylnej części skorupy, gdy znajduje się w pozycji strumienia, dla optymalnej aerodynamiki i równowagi

Zintegrowana osłona przeciwsłoneczna

Wykonany z wtryskiwanej żywicy termoplastycznej

Zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna przeciw zadrapaniom i wewnątrz

Zintegrowana osłona przeciwsłoneczna UV380 i ochrona przed zadrapaniami

Optymalny komfort dla osób noszących okulary

System zamków Micro Lock

Użyj delikatnych lub zimnych cykli i umieść w siatce do prania

Planowana lokalizacja SHARKTOOTH®

Szybki system wizjera

ECE 22.05

KS = rozmiar króla

Policzek = 25cm

Dane techniczne:

Waży: 1750 g

* Kaski są zawsze dostarczane z przezroczystym ekranem.

WAŻNA UWAGA

Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z europejskimi przepisami ECE / ONU R22.05, więc może być używany tylko w krajach, w których homologacja europejska ECE / ONU R22.05 została zatwierdzona. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do korzystania z tego kasku w tych krajach. Dzięki niniejszemu zawiadomieniu kupujący jest świadomy tego faktu i dlatego zobowiązuje się nie używać kasku na żadnym terytorium, na którym ta homologacja europejska ECE / ONU R22.05 nie jest zatwierdzona, przyjmując odpowiedzialność za jego użycie w tych krajach , zrzeka się się odpowiedzialności i / lub odszkodowania na rzecz TRADEINN w razie jakiegokolwiek wypadku lub jakiejkolwiek szkody. W szczególności ten kask nie jest przeznaczony do użytku w USA lub Kanadzie, ponieważ nie spełnia wymagań tych krajów.


ECE 22.05 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi ECE / ONU R22.05. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji ECE / ONU R22.05, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Chcesz kupić Shark Evoline Series 3 Blank Mat? Jesteś w odpowiednim miejscu! W kategorii Kaski w sklepie online motocykle-wyposazenie można znaleźć duży wybór różnych modeli w najlepszej cenie. Znajdź najlepsze produkty motocykle-wyposazenie, dopasowane do twoich potrzeb w motardinn. Szukasz prezentu? Nie przegap wyprzedaży Ochrona.

Cechy Shark Evoline Series 3 Blank Mat

Recenzje klientów i pytania (3)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Świetny kabriolet i świetna estetyka

-

Dobry kask, niezbyt ciężki i świetnie działający mechanizm ochrony podbródka, który jest bardzo dobrze zintegrowany. Chociaż pojawił się nowy model (EvoOne), uważam, że jest to dzisiaj świetny zakup.

Shark evoline series 3

-

Doskonała obsługa i bardzo zadowolona z jakości produktu. Bardzo konkurencyjne ceny i szybka dostawa.

Wspaniałe doświadczenie !!!

-

Doskonały

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij