up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Spidi
360

Spidi 160-170 Cm Lady Dom PowrótWojownik

plus
  • 360Spidi 160-170 Cm Lady Dom PowrótWojownik
  • Play videoSpidi 160-170 Cm Lady Dom PowrótWojownik
  • Spidi 160-170 Cm Lady Dom PowrótWojownik

Spidi 160-170 Cm Lady Dom PowrótWojownik

Opis produktu Spidi 160-170 Cm Lady Dom PowrótWojownik

Technologia opiera się na wojownika bardzo absorbujące wstrząsy komórki lekkich materiałów kompozytowych. Wynik jest certyfikacja Poziom 2 CE.


Podczas badań homologacyjnych dla tego rodzaju ochraniacze, wymagana wartość pozostałej energii nie muszą mieć ukończone 18 KNS na poziomie 1 i 9 KNS na poziomie 2. Średnia energia resztkowa Wojownik Powrót pani 7,8 KNS.


Zaskakująco lekkie, cienkie i wygodne, to obrońca ewoluuje idea poprawy komfortu jako czynnik również poprawy bezpieczeństwa, ponieważ to sprawia, że ​​jazda łatwiejsze i pozwala kierowcy skupić się lepiej na drodze.


Realizacja komfortowego materiału i innowacyjny design pozwoliły Powrót Wojownik Pani siedzieć pod 560g całkowitej masy.


Wielki nacisk położono na ergonomię też: podwójny system mocowania na pasie i różnych skalach wielkości dla mężczyzny i pani zagwarantować zwyczaj montażu od 145 cm do 195 cm wzrostu zawodników.


Dostosowanie to ma również na celu utrzymanie protecotr mocno zawodników z powrotem i nie zagraża dopasowanie kurtki noszone powyżej Back Warrior.


Powrót Wojownik jest dostępny w 4 różnych rozmiarach dla człowieka i dwóch różnych rozmiarach w wersji Fit For Lady.


Jeśli szukasz Spidi 160-170 Cm Lady Dom PowrótWojownik, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. motardinn posiada ten i inne produkty motocykle-wyposazenie, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Ochraniacze ciało, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Spidi 160-170 Cm Lady Dom PowrótWojownik

Pozycja światła
Kolor
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up