Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Spidi

Spidi Airstop Legs Lady Coolmax

  • Spidi Airstop Legs Lady Coolmax
  • Spidi Airstop Legs Lady Coolmax
  • Spidi Airstop Legs Lady Coolmax

Spidi Airstop Legs Lady Coolmax

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Spidi Airstop Legs Lady Coolmax

Dostępny w Man i pasują do wersji pani, bielizna zestaw Airstop rodzi zachować temperaturę ciała na odpowiednim poziomie bez względu na temperaturę na zewnątrz. Tkanina Coolmax ® jest głównym elementem tego zestawu jest wykonany z: w stanie pozwolić wilgoci ciała na zewnątrz, zestaw Airstop dąży do stabilizacji temperatury ciała, a tym samym przyczynia się do utrzymania wysokiego poziomu komfortu jazdy i minimalizowanie skutków temperatury zewnętrznej. Wreszcie, doświadczenie dawno w Touring i światów Racing dozwolony projektanci Spidi stworzyć prawo Airstop dla rowerzystów potrzeb, a wszystkie kawałki i obszary napinane są przewidywane, aby zachować komfort jazdy, nawet po wielu godzinach na rowerze. Airstop jest top, całoroczne produkt, urodzony, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego motocyklistę. Airstop nóg i klatki piersiowej można kupić oddzielnie, ale najlepszy wynik pochodzi z połączenia dwóch.KOMFORT:


Mankiety z dzianinyMATERIAŁY:


Materiał Stretch dopasowanie wkładki do poprawy


Jeśli szukasz dobrej jakości Bielizna artykułów, to nasza oferta Bielizna z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Spidi Airstop Legs Lady Coolmax, w cenie 49.95 $. motardinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt motocykle-wyposazenie w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Spidi Airstop Legs Lady Coolmax, dopasujemy cenę!

Cechy Spidi Airstop Legs Lady Coolmax

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Bardzo dobry

-

Ponieważ żadne towary nie zostaną zapisane w kraju. Korespondencja nie jest doskonały. Cena też myślę, że na tyle tanie. Chcę ponownie używać.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności