Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Spidi

Spidi Back Warrior Lady 145 to 160cm

Spidi Back Warrior Lady 145 to 160cm

  • Spidi Back Warrior Lady 145 to 160cm
  • Spidi Back Warrior Lady 145 to 160cm
  • Spidi Back Warrior Lady 145 to 160cm

Spidi Back Warrior Lady 145 to 160cm

Opis produktu Spidi Back Warrior Lady 145 to 160cm

Technologia opiera się na wojownika bardzo absorbujące wstrząsy komórki lekkich materiałów kompozytowych. Wynik jest certyfikacja Poziom 2 CE.


Podczas badań homologacyjnych dla tego rodzaju ochraniacze, wymagana wartość pozostałej energii nie muszą mieć ukończone 18 KNS na poziomie 1 i 9 KNS na poziomie 2. Średnia energia resztkowa Wojownik Powrót pani 7,8 KNS.


Zaskakująco lekkie, cienkie i wygodne, to obrońca ewoluuje idea poprawy komfortu jako czynnik również poprawy bezpieczeństwa, ponieważ to sprawia, że ​​jazda łatwiejsze i pozwala kierowcy skupić się lepiej na drodze.


Realizacja komfortowego materiału i innowacyjny design pozwoliły Powrót Wojownik Pani siedzieć pod 560g całkowitej masy.


Wielki nacisk położono na ergonomię też: podwójny system mocowania na pasie i różnych skalach wielkości dla mężczyzny i pani zagwarantować zwyczaj montażu od 145 cm do 195 cm wzrostu zawodników.


Dostosowanie to ma również na celu utrzymanie protecotr mocno zawodników z powrotem i nie zagraża dopasowanie kurtki noszone powyżej Back Warrior.


Powrót Wojownik jest dostępny w 4 różnych rozmiarach dla człowieka i dwóch różnych rozmiarach w wersji Fit For Lady.


Zamierzasz kupić Spidi Back Warrior Lady 145 to 160cm? Wszystkie produkty Spidi mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Spidi Back Warrior Lady 145 to 160cm i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na motardinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów motocykle-wyposazenie.

Cechy Spidi Back Warrior Lady 145 to 160cm

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności