Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Spidi

Spidi Biomechanic Elbow

Spidi Biomechanic Elbow

Spidi Biomechanic Elbow

  • Spidi Biomechanic Elbow
  • Spidi Biomechanic Elbow
  • Spidi Biomechanic Elbow
  • Spidi Biomechanic Elbow
  • Spidi Biomechanic Elbow

Spidi Biomechanic Elbow

Opis produktu Spidi Biomechanic Elbow

Certyfikat CE Zestaw idealny do wyścigów i wykorzystania sportu, również można znaleźć na MotoGP i Superbike Spidis zawodników.


Łokcie CE Biomechanic składają się z elastycznej powłoki zewnętrznej na przegubowym przesuwne i miękki materiał wewnętrzny przygotowany na amortyzację i komfort użytkowania. Waga to zaledwie 109 gramów i pochłaniające wstrząsy wydajność są bardzo znacznie powyżej wymaganych przez CE +1621 1 CE normy prawa.


Korzystaj z naszych ofert dla Spidi Biomechanic Elbow. W twoim sklepie online motocykle-wyposazenie, w motardinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem motocykle-wyposazenie. Możesz także sprawdzić inne kategorie motocykle-wyposazenie i znaleźć produkty marki Spidi w najlepszej cenie.

Cechy Spidi Biomechanic Elbow

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności