Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Spidi

Spidi Biomechanic Elbow

Spidi Biomechanic Elbow

Spidi Biomechanic Elbow

  • Spidi Biomechanic Elbow
  • Spidi Biomechanic Elbow
  • Spidi Biomechanic Elbow
  • Spidi Biomechanic Elbow
  • Spidi Biomechanic Elbow

Spidi Biomechanic Elbow

Opis produktu Spidi Biomechanic Elbow

Zestaw z certyfikatem CE idealny do zastosowań wyścigowych i sportowych, również na zawodnikach Spidis MotoGP i Superbike.

CE Biomechaniczne kolanka składają się z elastycznej przegubowej powłoki zewnętrznej do przesuwnego i miękkiego materiału wewnętrznego przygotowanego do amortyzacji wstrząsów i komfortu użytkowania. Waga to tylko 109 gramów, a wydajność amortyzatora jest znacznie wyższa od wymaganej przez normę CE 1621 1 CE.


Zamawiaj Spidi Biomechanic Elbow i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Spidi Biomechanic Elbow, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Spidi Biomechanic Elbow w magazynie w cenie 27.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Ochraniacze ciało, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Spidi Biomechanic Elbow

Kolor
Ochraniacze

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij