Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Spidi

Spidi Biomechanic Shoulder

Spidi Biomechanic Shoulder

Spidi Biomechanic Shoulder

  • Spidi Biomechanic Shoulder
  • Spidi Biomechanic Shoulder
  • Spidi Biomechanic Shoulder
  • Spidi Biomechanic Shoulder

Spidi Biomechanic Shoulder

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Spidi Biomechanic Shoulder

Certyfikat CE Zestaw idealny do wyścigów i wykorzystania sportu, również można znaleźć na MotoGP i Superbike Spidis zawodników.


Ramiona CE Biomechanic składają się z elastycznej powłoce zewnętrznej dla przegubowym przesuwne i miękki materiał wewnętrzny przygotowany na amortyzację i komfort użytkowania. Waga to zaledwie 78 gramów i pochłaniające wstrząsy wydajności są znacznie powyżej wymaganych przez CE 1621 1 CE normy prawa.


Te obrońcą może być wyposażony wewnątrz dowolnego elementu z gotowych kieszeni wewnętrznych Biomechanic.


TECHNOLOGIE

Bezpieczeństwo: CE Biomechanic Norma EN 1621 ochraniacze 1

Wydajność: Otwory wentylacyjne.


Z Spidi Biomechanic Shoulder, gwarantujemy najlepszy sprzęt motocykle-wyposazenie. Dodatkowo w motardinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep motocykle-wyposazenie i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Spidi. Nasz zespół ekspertów motocykle-wyposazenie dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Ochrona ciała za każdym razem.

Cechy Spidi Biomechanic Shoulder

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności