Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Spidi

Spidi Full DPS Vest Slider

Spidi Full DPS Vest Slider

  • Spidi Full DPS Vest Slider
  • Spidi Full DPS Vest Slider
  • Spidi Full DPS Vest Slider

Spidi Full DPS Vest Slider

Opis produktu Spidi Full DPS Vest Slider

Kamizelka Spidi Full DPS jest nadmuchiwaną ochroną na karku i klatce piersiowej. Kamizelka o pojemności 22 litrów otacza tors i szyję jeźdźca, zwiększając poziom bezpieczeństwa w przypadku awarii. Pełny kamizelka DPS współpracuje z kaskiem kierowcy, redukując potencjalnie niszczące ruchy szyi. Nadmuchane komory obejmują również plecy i klatkę piersiową. Całkowity czas aktywacji to 200 milisekund. Nie jeden i zrobiony system, kamizelka Spidi Full DPS jest ładowana i wielokrotnego użytku po wyładowaniu poprzez wymianę kasety CO2 o pojemności 60 cm3. Kamizelka Spidi Full DPS waży mniej niż 3 kg, włącznie z tylną osłoną.

Zamierzasz kupić Spidi Full DPS Vest Slider? Wszystkie produkty Spidi mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Spidi Full DPS Vest Slider i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na motardinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów .

Cechy Spidi Full DPS Vest Slider

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności