Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Spidi

Spidi Full DPS Vest Slider

Spidi Full DPS Vest Slider

  • Spidi Full DPS Vest Slider
  • Spidi Full DPS Vest Slider
  • Spidi Full DPS Vest Slider
  • Spidi Full DPS Vest Slider

Spidi Full DPS Vest Slider

Opis produktu Spidi Full DPS Vest Slider

Kamizelka Spidi Full DPS jest nadmuchiwaną ochroną na karku i klatce piersiowej. Kamizelka o pojemności 22 litrów otacza tors i szyję jeźdźca, zwiększając poziom bezpieczeństwa w przypadku awarii. Pełny kamizelka DPS współpracuje z kaskiem kierowcy, redukując potencjalnie niszczące ruchy szyi. Nadmuchane komory obejmują również plecy i klatkę piersiową. Całkowity czas aktywacji to 200 milisekund. Nie jeden i zrobiony system, kamizelka Spidi Full DPS jest ładowana i wielokrotnego użytku po wyładowaniu poprzez wymianę kasety CO2 o pojemności 60 cm3. Kamizelka Spidi Full DPS waży mniej niż 3 kg, włącznie z tylną osłoną.

Witaj w naszej Spidi Full DPS Vest Slider specjalnej promocji. W motardinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu motocykle-wyposazenie, ale również informacje na temat produktów motocykle-wyposazenie, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Kamizelki ochronne .

Cechy Spidi Full DPS Vest Slider

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności