Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Spidi

Spidi Glance H2Out Short Pants Lady

Spidi Glance H2Out Short Pants Lady

Spidi Glance H2Out Short Pants Lady

  • Spidi Glance H2Out Short Pants Lady
  • Spidi Glance H2Out Short Pants Lady
  • Spidi Glance H2Out Short Pants Lady
  • Spidi Glance H2Out Short Pants Lady

Spidi Glance H2Out Short Pants Lady

Opis produktu Spidi Glance H2Out Short Pants Lady

Z tkaniny zewnętrznej i cięcia pochodzi od jeździectwa i wyścigów, ale dostosowane do użytku na rowerze, rzut oka jest jednym z najlepszych spodni pani turystycznego w kolekcji Spidi i jest wyposażony w ochraniacze CE Multitech i zdejmowaną membraną H2OUT połączeniu z siatką wewnętrzną do expeldity.


Również odruchowe, szerokie obszary wspólne dla kurtki zamek błyskawiczny i regulowany obszar kostki zakończyć wyposażenie bardzo wszechstronny produkt.


Jest to skrócona wersja rzut oka spodnie, na nogach 10 cm krótsza o tej samej wielkości zwykłej wersji (więcej informacji na temat krótkich jonów, skontaktuj się z nami lub najbliższym punktem sprzedaży)


Spidi Glance H2Out Short Pants Lady to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z . Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Spodnie tekstylne i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Odzież damska znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie motardinn! Oferujemy szeroki wybór Spidi, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Spidi Glance H2Out Short Pants Lady

Sezon
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności