Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Spidi

Spidi Intercruiser Jacket

Spidi Intercruiser Jacket

  • Spidi Intercruiser Jacket
  • Spidi Intercruiser Jacket
  • Spidi Intercruiser Jacket
  • Spidi Intercruiser Jacket

Spidi Intercruiser Jacket

Opis produktu Spidi Intercruiser Jacket

Intercruiser jest wodoszczelny i zaizolowany kurtka motocykl, opracowany dla turystyki i sportu przechodnich motocykli. Suche cięcie promuje komfort przy dużych prędkościach, nie ograniczając ruchy jezdne.

Cechy:

Bezpieczeństwo:

Rozmieszczenie na ochraniacz pleców CE Lev. 1 Z53

Rozmieszczenie na ochraniacz pleców CE Lev.1 Z54

certyfikat Siła Tech wyjmowane ochraniacze CE EN 1621 1: 2012 na ramionach i łokciach ochraniacze

Rozmieszczenie na ochraniacz pleców CE Lel. 2 Z147

Rozmieszczenie na ochraniacz pleców CE Lev. 2 Z167

Układ do przechowywania CE (Lev. 2) ochraniacz pleców

Wydajność:

Krok w odzieży: warstwowy układ odzieżowym

Wentylatory

Kurtki 3 w 1: zewnętrzna warstwa błony H2Out i pikowana podszewka

Średnia waga 2,0 kg

Szczelnie zamykanym wentylowane panele

Komfort:

Wodoodporna, wiatroodporna i oddychająca odzież H2Out

Wyjmowana wyściółka z waty 100 gr.

Zdejmowane 2 ° warstwa H2Out wyściółka

Ergonomia:

Regulowany pas mocujący

Paski do regulacji i zamocować ochraniacze CE

Regulowany sznurek zaostrzenie

Regulacja i mocowanie EST

Dane techniczne:

Materiały:

Tkanina poliestrowa o wysokiej wytrzymałości

odruchowe strefy do jazdy nocnej

Perforowane tkaniny mesh

poprzez elastyczną tkaniną

Softcell elastycznej tkaniny wielowarstwowe

Technologia:

COMFORT H2out: Jazda ciepło i sucho jest chyba jednym z największych oczekiwań każdego kierowcy, ale także potrzeba, że ​​wykorzystywane do starcia z ograniczeniem narzuconym przez ciężkich okładzin izolacyjnych. Ukoronowaniem ogromny proces badawczy, Spidi wprowadza linię COMFORCE, linię urodzonego zachować temperaturę ciała i chronić który jeździ na torcycle mo z zimna i ciepła. Innowacyjny bielizna Motorsport został opracowany w kształtach i materiałach do t najbardziej zaawansowanych technologicznie rowerów hi zużycie te wyposażone normy CE anatomiczne ochraniacze. COMFORCE oferuje ekskluzywne funkcje panelu budowlanego, jak i ochrony transpiracji termo wiatrowej. Zastosowane materiały są hypoalergiczny, anty bakteryjny, odporne na ścieranie, Wp i innowacyjne, wszystkie wyposażone w różnego rodzaju występów w celu zapewnienia lepszego komfortu tech. BASIC - podróżować z łagodnymi lub gorących warunkach. THERMO - Do przodu jesienią jak klimat i mildlow temperaturach podobni Plus - do przednich Nordic klimatem i niskich temperaturach podobne.

COMFORT Krok w odzieży: Modułowość, termin ten został napisany historii architektury i designu na całym świecie. Spidi, zawsze bardzo zainteresowany, aby skorzystać z najważniejszych innowacji technologicznych i ich przełożenia na świecie motocyklowym, opracowany STEP w odzieży Technology. Projekt trwał pełną formę w 1998 roku z prezentacją pierwszej kurtki ERGO. Etap, w systemie odzieżowy jest oparta na podobnym badania wykonane w wojskowym lotniczej odzieży. U podstawy tego systemu jest tam "shell" pomyślany, aby pomieścić różne okładziny wewnętrzne, cztery kombinacje mogą być ustawione na odpowiedzi na różnych temperaturach cenne prace wykonane przez Laboratorium Bezpieczeństwa doprowadziła do wyłącznej krokiem w projekcie odzież, która. redefiniuje pojęcie przygodowych odzieży i otwiera nowe horyzonty wolności proste, ale rewolucyjną koncepcję Podstawową zaletą dla kierowcy jest zmiana lub wymiany wykładzin wewnętrznych;.. pozwala to na dostosowanie ochrony do różnych warunków pogodowych W Spidi, wiemy. jak komfort i bezpieczeństwo mają zasadniczą rolę podczas jazdy na dwóch kołach i STEP w odzieży oferuje nowy sposób podróżowania, więc kierowca może skupić się na drodze i podziwiać krajobraz.


Z Spidi Intercruiser Jacket można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Spidi i ich produkty do motocykle-wyposazenie, odwiedź naszą kategorię Odzież męska, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na motardinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Spidi Intercruiser Jacket

Materiał
Kolor
Użycie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij