up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Spidi

Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna

Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna

plus
  • Play videoSpidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna
  • Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna
  • Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna

Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna

Opis produktu Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna

Wielki uniwersalny wodoodporny akcesoria, deszcz Pierś jest opcja underjacket, które mogą być wyposażone pod każdym deszczu Komoda gotowe ubrania. Deszcz w klatce piersiowej jest bardzo łatwe i szybkie do wyposażenia i nadrabia brak H2OUT membrany na, na przykład, letnie kurtki z siatki. Deszcz Pierś jest unikalnym produktem, a wraz z dopasowania kalesony Nogi deszcz kończy pełną wodoodporność i transpiracyjne zestawu.- Waga produktu: 0,30 kg


Sprawdź Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Odzież męska i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Kurtki w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w motardinn.

Cechy Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna

Kolor
Użycie

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Membrana spisi h2out

-

Cóż ... po 2 miesiącach posiadania membrany byłem już w stanie sprawdzić ją z deszczem. Idealny ¡BRAK CALA NADA !!!. Spełnia swoją misję.

Membrana przeciwdeszczowa spidi h2out.

-

Dobra oddychająca i wodoodporna membrana marki Spidi. Kupiłem go pod letnią kurtkę z siatką. To będzie wzmocnienie wcześnie rano z zadrapaniem, które można zrobić, a także nie zmoknie w przypadku deszczu. Szybka wysyłka .... To nie jest pierwsza Kupuję ... i to nie będzie ostatni.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up