up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Spidi
360

Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna

Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna

Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna

plus
  • 360Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna
  • Play videoSpidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna
  • Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna
  • Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna
  • Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna

Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna

Opis produktu Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna

Świetne uniwersalne wodoodporne akcesoria, Pierś Deszcz jest opcja underjacket które mogą być wyposażone w każdych deszcz odzieży Chest-ready.


Pierś Deszcz jest bardzo łatwe i szybkie do wyposażenia i nadrabia brak H2OUT membrany na, na przykład, kurtki z siatki letnie.


Pierś Rain to unikalny produkt, a wraz z pasującymi majtki Nogi deszczu wypełnia pełną wodoodporność i zestaw transpiracyjny.Cechy:


Komfort:


- Membrana H2OUT


Interesuje Cię Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w motardinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna. Spidi jest jedną z najlepszych marek motocykle-wyposazenie, projektującą produkty dla Odzież męska, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Cechy Spidi Rain Chest H2Out Kamizelka Elektryczna

Kolor
Użycie

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Membrana spisi h2out

-

Cóż ... po 2 miesiącach posiadania membrany byłem już w stanie sprawdzić ją z deszczem. Idealny ¡BRAK CALA NADA !!!. Spełnia swoją misję.

Membrana przeciwdeszczowa spidi h2out.

-

Dobra oddychająca i wodoodporna membrana marki Spidi. Kupiłem go pod letnią kurtkę z siatką. To będzie wzmocnienie wcześnie rano z zadrapaniem, które można zrobić, a także nie zmoknie w przypadku deszczu. Szybka wysyłka .... To nie jest pierwsza Kupuję ... i to nie będzie ostatni.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up