up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Spidi

Spidi Rain Chest H2Out Lady Kamizelka Elektryczna

plus
  • Play videoSpidi Rain Chest H2Out Lady Kamizelka Elektryczna
  • Spidi Rain Chest H2Out Lady Kamizelka Elektryczna

Spidi Rain Chest H2Out Lady Kamizelka Elektryczna

Opis produktu Spidi Rain Chest H2Out Lady Kamizelka Elektryczna

Świetny uniwersalny wodoodporny akcesoria, Deszcz Pierś Pani jest opcjonalny underjacket, które mogą być wyposażone w każdym deszczu Pierś Lady gotowy odzieży.


Jest to bardzo łatwe do przechowywania i szybkie do noszenia i nadrabia brak H2OUT membrany na, na przykład, kurtki letnie siatki. Deszcz Pierś Pani jest unikalnym produktem, a wraz z pasującymi kalesony Nogi Deszcz wykonuje pełny zestaw wodoodporny i transpiring.Dane techniczne:


Waga: 0,30 kg


Zamierzasz kupić Spidi Rain Chest H2Out Lady Kamizelka Elektryczna? Wszystkie produkty Spidi mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Spidi Rain Chest H2Out Lady Kamizelka Elektryczna i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na motardinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów motocykle-wyposazenie.

Cechy Spidi Rain Chest H2Out Lady Kamizelka Elektryczna

Recenzje klientów i pytania (3)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Modułowa kurtka przeciwdeszczowa spidi lady

-

Bardzo dobrej jakości oddychający płaszcz przeciwdeszczowy i wiatrówka, do noszenia samodzielnie lub jako uzupełnienie damskich kurtek Spidi, które umożliwiają modulację. Przy prędkości dochodzącej do 80 km/h blokuje praktycznie 95% wiatru (około 80% nisko na autostradzie), będąc idealnym uzupełnieniem letniej kurtki, takiej jak Solarnet z tego samego domu. Bardzo dobry zakup i bardzo wszechstronny. To dobrze, bardzo dobrze.

Spidi thermo liner

-

Polecam fajny produkt zarówno jako podpinka jak i niezależna kurtka

Spidi rain chest

-

Polecam Super produkt

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up