Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Spidi

Spidi Rain Chest H2Out Lady

  • Spidi Rain Chest H2Out Lady
  • Spidi Rain Chest H2Out Lady
  • Spidi Rain Chest H2Out Lady

Spidi Rain Chest H2Out Lady

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Spidi Rain Chest H2Out Lady

Świetny uniwersalny wodoodporny akcesoria, Deszcz Pierś Pani jest opcjonalny underjacket, które mogą być wyposażone w każdym deszczu Pierś Lady gotowy odzieży.


Jest to bardzo łatwe do przechowywania i szybkie do noszenia i nadrabia brak H2OUT membrany na, na przykład, kurtki letnie siatki. Deszcz Pierś Pani jest unikalnym produktem, a wraz z pasującymi kalesony Nogi Deszcz wykonuje pełny zestaw wodoodporny i transpiring.Dane techniczne:


Waga: 0,30 kg


Spidi Rain Chest H2Out Lady to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z motocykle-wyposazenie. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Kurtki i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Odzież damska znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie motardinn! Oferujemy szeroki wybór Spidi, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Spidi Rain Chest H2Out Lady

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij