Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Spidi

Spidi Tank Jacket

Spidi Tank Jacket

Spidi Tank Jacket

Spidi Tank Jacket

Spidi Tank Jacket

Spidi Tank Jacket

Spidi Tank Jacket

Spidi Tank Jacket

  • Spidi Tank Jacket
  • Spidi Tank Jacket
  • Spidi Tank Jacket
  • Spidi Tank Jacket
  • Spidi Tank Jacket
  • Spidi Tank Jacket
  • Spidi Tank Jacket
  • Spidi Tank Jacket

Spidi Tank Jacket

Opis produktu Spidi Tank Jacket

Spidi Tank kurtka motocykl jest mieszanką tradycji i innowacji, które łączy w sobie styl z funkcjonalnością; nazwa pochodzi od kurtek używanych wewnątrz zbiorników alianckich. Pełne ziarna włoska skóra łączy się z metalowymi suwakami i ochraniacze CE na ramionach i łokciach.

Cechy:

Spodnie Klip dołączyć do spodni

Grubość

mankiet z dzianiny

Filc kamizelki

Specyfikacja:

Bawełna

Skóra bydlęca

Średnia waga 2,5 kg

50% wodoodporny odzieży

Bezpieczeństwo:

certyfikat Multitech odpinany ochraniacz CE EN 1621 1: 2012

Układ do przechowywania CE powrotem wyściółkę

Technologia:

Skóra: Spidi urodził się w najważniejszej dzielnicy na przetwarzanie skórzanej. Garbowania w Chiampo Dolinie posiada korzenie w XV wieku, kiedy rolnicy sami zaczęli opalać i sprzedaży skór. Początek procesu przemysłowego opalania można datować na 800s; jej w połowie XX wieku, że sztuka garbowania atakuje całą dolinę, dzięki rozwojowi elektromechanicznego i licząc obecnie ponad 700 fabryk w tej branży. Prawie sześćset lat tradycji, innowacji i badań pozwalają Spidi przy użyciu najlepszych skór z całego świata, mądrze pracowali w tej dzielnicy na północy Włoch, gdzie opalanie wydany przez pokolenia i gdzie wspólnym celem jest dalsze udoskonalenie procesu garbowania skóry, który następnie można stosować w różnych kategoriach, takich samochodowego, obuwie, ubrania i inne. Spidi skorzystał z tego niesamowite wiedzieć, jak tworzyć standardów jakości skór używanych w świecie motocyklowym. Bliskość do najważniejszej dzielnicy opalania światów pozwoliło nam na przestrzeni lat, a mimo to pozwala, aby wybrać skór oraz określić wszystkie etapy do osiągnięcia najwyższej jakości produktów, które przekraczają normy. Leat + ER jest synonimem wysokiej jakości i poświadcza, że ​​nasza skóra była mądrze pracował ......


Zamawiaj Spidi Tank Jacket i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Spidi Tank Jacket, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Spidi Tank Jacket w magazynie w cenie 406.45 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Kurtki skórzane, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Spidi Tank Jacket

Sezon
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności