Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Spidi

Spidi Track Wind Pro Suit

Spidi Track Wind Pro Suit

  • Spidi Track Wind Pro Suit
  • Spidi Track Wind Pro Suit
  • Spidi Track Wind Pro Suit

Spidi Track Wind Pro Suit

Opis produktu Spidi Track Wind Pro Suit

Spidis doświadczenia w serii World Superbike MotoGP i wypracowała doskonałe połączenie wydajności i designu: Tor Wind Pro dres. W testowanym przez zawodników MotoGP, takich jak Scott Redding i Hector Barbera wielu innowacji, te skóry wykonane są z 1.2 / 1.3mm grubej skóry bydlęcej garbowanej w skórzanym dzielnicy Vicenzas, z zaawansowanymi dzięki dopasowania do bilansu materiałów rozciągliwych, wstawki z neoprenu i Multitech / biomechanika / Forcetech ochraniacze, wszystkie opracowane w Spidis Bezpieczeństwa Lab. Tor Wind Pro jest wyposażony w ochraniacz pleców gotowy kieszeni i ochraniacz klatki piersiowej gotowe przednie załączników.

Cechy:

Bezpieczeństwo:

Poziom CE 2 Powrót Wojownik Evo Wewnątrz opcjonalne

Układ do przechowywania CE powrotem wyściółkę

Poziom CE 2 Powrót Wojownik B1 Wewnątrz opcjonalne

Układ do trzymania Wojownik Chest

certyfikat Siła Tech odpinany ochraniacz CE EN 1621 1: 2012

Biomechanika zabezpieczenia En 1621 1: 2012

Układ do przechowywania CE (Lev. 2) ochraniacz pleców

Regulowany i zdejmowany wyścigów Suwak kolanowy

Usprawnione końcówka

Układ do przechowywania CE powrotem wyściółkę

Zdejmowane 2layer podszewka z siatki

neoprenowy mankiet

Dolna nogawkę komfortowego materiału

Kołnierz z wkładek neoprenowych

Wentylatory

Układ do trzymania Hydroback torbę

Układ do trzymania Hydroback słomy

Ochraniacz na kolana z regulacją położenia

Dane techniczne:

Materiały:

Przewiewne skóra

Wysoka wytrzymałość na rozciąganie elastyczne Flex tenax Nylon 6,6, ekstremalna odporność na ścieranie

Neopren: elastyczny, wygodny i wodoodporny materiał

Skóra bydlęca o grubości 1,2 / 1,3 mm, wydajność wysokie bezpieczeństwo

Technologia:

Biomechanika: The biomechanika ochraniacze są wynikiem ponad 15 lat doświadczenia w certyfikowane ochraniacze świata EN 1621 i oferują obszar chroniony większa niż wymagana przez certyfikacji EN 1621/2012. Duszą projektu jest kształt w stanie zharmonizować się z części ciała, a następnie filmowy każdy ruch. Wyniki zwiększona ergonomia i kinematyka, dzięki zdolności tych zabezpieczeń, aby idealnie skopiować części ciała mają być chronione i prowadzenie Golden Ratio w proporcjach; nontheless za pomocą kołków na półkuli stawów, które umożliwiają dwie części osłony do poruszania się zarówno na osi poziomej i pionowej, po doskonale ruchy kończyn, bez opuszczania odkryte obszary i pozostała bardzo napięty, więc nie podważają cx (współczynnik oporu powietrza). Ponadto, struktura plastra miodu pozwala mieć wysoką wydajność oddziaływania absorpcji i jeden z najniższych grubości (w zakresie od 3 mm do 10 mm), jak również bardzo niskiej wadze (osłona ramię waży 74g), dzięki połączeniu z materiałów kompozytowych, takich jak poliuretan i pianki polietylenowej. Biomechanika jest krzyż technologia, która odnosi się do różnych zastosowań, a będąc bardzo opiekuńcza znaleźć swoją kulminację w połączeniu z kombinezony i kurtki skórzane, na ......


Spidi Track Wind Pro Suit jest protuktem związanym z kategori? Kombinezony oraz należy do kategorii Odzież męska wyselekcjonowanej dla motocykle-wyposazenie, motardinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności motardinn. Jakie są korzyści Spidi Track Wind Pro Suit? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest motocykle-wyposazenie.

Cechy Spidi Track Wind Pro Suit

Komponenty
Kolor
Użycie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij