Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Spidi

Spidi Warrior Protector Lady

Spidi Warrior Protector Lady

  • Spidi Warrior Protector Lady
  • Spidi Warrior Protector Lady
  • Spidi Warrior Protector Lady
  • Spidi Warrior Protector Lady

Spidi Warrior Protector Lady

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Spidi Warrior Protector Lady

Posiada certyfikat na wysokości do 156cm. Zgodnie z obowiązującym prawem, w tym osłona zapewnia ochronę wszystkich części ciała, i dlatego nadaje się do stosowania w powyższych pomiarów.


Struktura Powrót Wojowników Z54 jest wielowarstwowe kanapki z materiałów, z których pierwszy jest sztywny i rozprzestrzenia się z szoku, a drugi i trzeci są coraz bardziej miękkie i pochłaniają energię uderzenia.


Kostki kształtującym wewnętrzną i zewnętrzną powierzchnię wojownicza tyłu są w stanie wchłonąć i dodatkowy 20% energii uderzenia więcej niż zwykłą płaskiej powierzchni, a jednocześnie zachowując wysoką odporność na ścieranie.


Powierzchnia wewnętrzna posiada również ukształtowany aby zapewnić cyrkulację powietrza w ten sposób utrzymanie komfortu, zwłaszcza w klimacie gorącym.


Osobliwy kształt i struktura powierzchnia również na bardzo lekki i elastyczny ochraniacz, łatwo chowanym, szybkie i wygodne wyposażenie dla każdego rodzaju pozycji do jazdy.WYDAJNOŚĆ:


Rozmiar uniwersalny


Zamierzasz kupić Spidi Warrior Protector Lady? Wszystkie produkty Spidi mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Spidi Warrior Protector Lady i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na motardinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów motocykle-wyposazenie.

Cechy Spidi Warrior Protector Lady

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij