Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Spidi

Spidi Warrior Protector Lady

Spidi Warrior Protector Lady

  • Spidi Warrior Protector Lady
  • Spidi Warrior Protector Lady
  • Spidi Warrior Protector Lady

Spidi Warrior Protector Lady

$ 35.95

Wyprzedane, ten element nie jest już dostępny

Opis produktu Spidi Warrior Protector Lady

Posiada certyfikat na wysokości do 156cm. Zgodnie z obowiązującym prawem, w tym osłona zapewnia ochronę wszystkich części ciała, i dlatego nadaje się do stosowania w powyższych pomiarów.


Struktura Powrót Wojowników Z54 jest wielowarstwowe kanapki z materiałów, z których pierwszy jest sztywny i rozprzestrzenia się z szoku, a drugi i trzeci są coraz bardziej miękkie i pochłaniają energię uderzenia.


Kostki kształtującym wewnętrzną i zewnętrzną powierzchnię wojownicza tyłu są w stanie wchłonąć i dodatkowy 20% energii uderzenia więcej niż zwykłą płaskiej powierzchni, a jednocześnie zachowując wysoką odporność na ścieranie.


Powierzchnia wewnętrzna posiada również ukształtowany aby zapewnić cyrkulację powietrza w ten sposób utrzymanie komfortu, zwłaszcza w klimacie gorącym.


Osobliwy kształt i struktura powierzchnia również na bardzo lekki i elastyczny ochraniacz, łatwo chowanym, szybkie i wygodne wyposażenie dla każdego rodzaju pozycji do jazdy.WYDAJNOŚĆ:


Rozmiar uniwersalny


Spidi Warrior Protector Lady dostępny w różnych typach. Kup go w motardinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Spidi Warrior Protector Lady posiada oficjalną gwarancję marki Spidi. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Ochrona ciała i kategorii Ochraniacz na plecy- road .

Cechy Spidi Warrior Protector Lady

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności