Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Spidi

Spidi X-GT

Spidi X-GT

Spidi X-GT

  • Spidi X-GT
  • Spidi X-GT
  • Spidi X-GT
  • Spidi X-GT
  • Spidi X-GT

Spidi X-GT

Opis produktu Spidi X-GT

Spidi X GT to lekki podwójny rękawice sportowe, wykonane z mieszanki tkanin elastycznych, koza skóry, neoprenu i mikrowłókien. Elastyczne ochraniacze technologii Wojownik na plecach, dłoni i palców, w połączeniu z tarczami wentylowanymi Knuckles, zapewniają wysokie bezpieczeństwo i komfort.

Cechy:

elastyczna tkanina

0.7mm kozie skóry

neoprenowe szczegóły

dane z mikrofibry

Powertech wentylowane knykci tarczę

Uwolnione Wojownik technologii ochraniacze na dłoni, pleców i palce

wzmocnienia boczne

Palm wyściółka

Dane techniczne:

Materiały:

Waga: 0,20 kg

Skóra bydlęca o grubości 0,6 / 0,8 mm, wysoka wydajność montażu

poprzez elastyczną tkaniną

Wytrzymała tkanina

Bardzo silna mikrofibry

Perforowane tkaniny mesh

Technologia:

Wojownik tech: Ogrodzenia WARRIOR podjąć absorpcję uderzenia i ścieranie całkowicie nowych poziomów. Ich konstrukcja jest rozwijany przez następujące szczególną geometrię 3D, którego celem jest uzyskanie wysokiego poziomu rozpraszania energii wytwarzanej przez uderzenia. Podczas fazy uderzenia, tarcze przeciwstawić pionową ścianę, która skutecznie pochłania wstrząsy. Ten specyficzny kształt zapewnia również wysoką odporność na ścieranie, co znacznie zmniejsza przenoszenie ciepła generowanego przez kontakt z zabezpieczeń ground.WARRIOR badano z ergonomiczną konstrukcją, która następuje ludzkie ciało doskonale i nie ogranicza ruchów. Ich kształt został opracowany po aerodynamiczny profile.They wykonane są z niezwykle lekkiego polimeru, który nie wiąże się znaczny przyrost masy ciała. Stosując ochronę nierz na ubraniu, przyrost masy ciała na ramionach 50 g, to jest 1,15% całkowitej masy.


Co sądzisz o Spidi X-GT w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie motocykle-wyposazenie, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Spidi. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Rękawice.

Cechy Spidi X-GT

Rozmiar
Dyscyplina
Sezon
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty