Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Suunto

Suunto Ambit Charger

Suunto Ambit Charger

  • Suunto Ambit Charger
  • Suunto Ambit Charger

Suunto Ambit Charger

$ 20.95

* Ze względu na nowe przepisy Suunto dotyczące dystrybucji, nie są dopuszczone do wysyłki niektórych produktów tej marki do United States Of America

Opis produktu Suunto Ambit Charger

Użyj ładowarki Suunto obciążyć Ambit z układu zasilania.


Ładowarka zestaw zawiera cztery różne karty.


Użyj przewód zasilający Ambit do Suunto Ambit podłączyć do prostownika.


W motardinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla , które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Suunto Ambit Charger? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w motardinn w katalogu Elektronika i kategorii Gps i nawigacja akcesoria oferujemy produkty , które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Suunto Ambit Charger

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności