Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

SUUNTO

SUUNTO Comfort Strap

SUUNTO Comfort Strap

  • SUUNTO Comfort Strap
  • SUUNTO Comfort Strap
  • SUUNTO Comfort Strap

SUUNTO Comfort Strap

$ 28.95

* Ze względu na nowe przepisy SUUNTO dotyczące dystrybucji, nie są dopuszczone do wysyłki niektórych produktów tej marki do United States Of America

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu SUUNTO Comfort Strap

Pasek do Comfort Belt


SL 62 - 110 cm / 24,4 - 43,3 w


Co sądzisz o SUUNTO Comfort Strap w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie , czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z SUUNTO. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Elektronika .

Cechy SUUNTO Comfort Strap

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Zapytanie

-

Witam chciałbym się dowiedzieć, czy to obudowa jest zgodna z zegarka Suunto dążeniu, aby umieścić czujnik tętna, że ​​ja, stara granica jest zużywane. Wielkość jest niepowtarzalny i wychodzi z S L? dzięki

Nasi eksperci odpowiadają

Ciao, questa cinghia è una dimensione e compatibile con i sensori Suunto Dual e ANT. Ricordiamo che i sensori non sono inclusi nel prezzo. Saluti.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności