Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Suunto

Suunto Elementum Terra Stealth N Rubber

Suunto Elementum Terra Stealth N Rubber

  • Suunto Elementum Terra Stealth N Rubber
  • Suunto Elementum Terra Stealth N Rubber

Suunto Elementum Terra Stealth N Rubber

$ 537.95

Wyprzedane, ten element nie jest już dostępny

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Suunto Elementum Terra Stealth N Rubber

Suunto Elementum Terra jest znakomicie wykonany zegarek, wyprodukowany wyłącznie w Finlandii. Ten zainspirowany miejskich zegarek premii łączy dziedzictwo rękodzieła z precyzyjnej technologii cyfrowej. Podczas Terra jest idealny do użytku miejskiego, ale także mierzy wysokości i pogody trendów i zawiera unikalny kompas 3D dla przygód na łonie natury. Zaprojektowany z obudową ze stali nierdzewnej i szkła szafirowego kryształu wytrzymać elementy.Cechy:


Fiński rzemiosła

Obudowa ze stali nierdzewnej z szafirowego szkła

Wysokościomierz, barometr, kompas


Suunto Elementum Terra Stealth N Rubber to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z . Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Gps i nawigacja i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Elektronika znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie motardinn! Oferujemy szeroki wybór Suunto, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Suunto Elementum Terra Stealth N Rubber

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności