Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Suunto

Suunto Elemmentum Terra Strap Kit Leather

Suunto Elemmentum Terra Strap Kit Leather

  • Suunto Elemmentum Terra Strap Kit Leather
  • Suunto Elemmentum Terra Strap Kit Leather
  • Suunto Elemmentum Terra Strap Kit Leather

Suunto Elemmentum Terra Strap Kit Leather

Opis produktu Suunto Elemmentum Terra Strap Kit Leather

Zestaw zawiera czarny pasek ze skóry z czerwonymi przeszyciami oraz bary wiosny do mocowania paska. Zestaw pasek uniwersalny Elementum Aqua, Terra i modeli Ventus. Zaleca się, aby mieć pasek zmieniony przez autoryzowanego sprzedawcy lub punktu serwisowego Suunto.

Suunto Elemmentum Terra Strap Kit Leather dostępny w różnych typach. Kup go w motardinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Suunto Elemmentum Terra Strap Kit Leather posiada oficjalną gwarancję marki Suunto. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Elektronika i kategorii Gps i nawigacja akcesoria .

Cechy Suunto Elemmentum Terra Strap Kit Leather

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności