Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Suunto

Suunto Essential Slate Strap Kit

Suunto Essential Slate Strap Kit

  • Suunto Essential Slate Strap Kit
  • Suunto Essential Slate Strap Kit
  • Suunto Essential Slate Strap Kit

Suunto Essential Slate Strap Kit

Opis produktu Suunto Essential Slate Strap Kit

Jest to oryginalny pasek tekstylny z Suunto Niezbędne Slate i pasuje do wszystkich Suunto Olejki zegarki. Miękki pasek tekstylny czuje się na nadgarstku i pasuje do wielkości nadgarstka od 13 do 22 cm (od 5 do 8,7 cala) w obwodzie.

Możesz zmienić pasek starannie ciała za pomocą dwóch małych wkrętaków płaskich czele.


Lubisz Suunto Essential Slate Strap Kit? Zapoznaj się z kolekcją motocykle-wyposazenie i odkryj duży wybór produktów do Elektronika i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla motocykle-wyposazenie. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Elektronika jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Suunto Essential Slate Strap Kit

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności