Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Suunto

Suunto M1 Basic HR Belt Kit

Suunto M1 Basic HR Belt Kit

  • Suunto M1 Basic HR Belt Kit
  • Suunto M1 Basic HR Belt Kit

Suunto M1 Basic HR Belt Kit

Opis produktu Suunto M1 Basic HR Belt Kit

Wysyła dokładne informacje o tętna do kompatybilnego urządzenia Suunto.

Suunto Basic Heart Rate Belt? Monitoruj tętno z dokładnością.

Monitoruj tętno z precyzją i komfortem. Basic Heart Rate Belt wysyła dokładne informacje o tętna do kompatybilnego monitora tętna Suunto.

Łatwy w obsłudze i wygodny w noszeniu Basic Heart Rate Belt wykorzystuje sygnał analogowy z 29 różnymi kodami w celu wyeliminowania krzyżowej rozmowy z innymi monitorami tętna, wysyłając informacje o tętna do zgodnego z monitorem tętna, zapewniając dokładny, Twój występ.

Uchwyty do regulacji cienkiej długości minimalizują ryzyko tarcia i ścierania, co pozwala trenować z minimalną przerwą.

Zdobądź dokładne informacje o tętno, jakie musisz osiągnąć, aby osiągnąć cele. Podstawowy pas serca jest kompatybilny z monitorami tętna M1 i M2, a także z funkcją Vector HR.

Cechy:

Wysyła precyzyjne informacje o tętna do kompatybilnego monitora tętna Suunto w czasie rzeczywistym

Pasuje idealnie do ciała, z krótszymi końcówkami do regulacji długości dla maksymalnego komfortu

Wymienna bateria


Dodatkowo, Suunto M1 Basic HR Belt Kit w kategorii Elektronika z naszego sklepu online motocykle-wyposazenie, znajdziesz inne powiązane produkty Gps i nawigacja akcesoria . Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Suunto, w motardinn, znajdziesz produkty motocykle-wyposazenie, które również Cię zainteresują. Suunto koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia motocykle-wyposazenie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Suunto M1 Basic HR Belt Kit

Kolor
Czujniki

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności