Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Tcx

Tcx R S2 Evo

  • Tcx R S2 Evo
  • Tcx R S2 Evo

Tcx R S2 Evo

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Tcx R S2 Evo

Cechy:


GÓRNY: mikro włókna, odporne na wysokie zużycie oddychające i wkładki mikroiniekcji, z wyściełanym przodu i tylnym obszarze dla lepszego komfortu i elastyczności

Podszewka: TECH AIR oddychająca, podwójne związek PU SOFT wyściółka wokół kostki

REINFORCEMENTS: poliuretan shin płyta z wlotami powietrza z siatki żelaza, pad zmianowym zintegrowanego w poliuretanowa podeszwa, wewnętrzna osłona zamszu Heath przyznać maksymalną przyczepność

Sliders: wymienne odporne na wysokie toe stop, tylne i kostki suwaki i poliuretanowe slider stałym cielę

Zamknięcie: zamek błyskawiczny i rzep + zespół wkładka elastyczna, aby umożliwić lepsze mocowanie zip

WKŁADKA: anatomiczny, bardzo lekkie i oddychające

MID Podeszwa: wzmocniony PP, zróżnicowana grubość

Podeszwa: niski profil, mono mieszanka gumowa podeszwa z określonym obszarze chwytuTechnologia:

System sterowania śródstopia:

System sterowania śródstopia ma strukturę poliuretanową z punktu zgięcia w obszarze śródstopia, że ​​pełniej przylega do nogi i daje dać swobodę ruchów potrzebnych do jazdy, gwarantując maksymalną ochronę w razie wypadku. System został zaprojektowany do sterowania śródstopia zgięcie w górę iw dół z dwóch przystankach, aby zapobiegać uszkodzeniom stawów.

Pojęcie bezpieczeństwa jest ponadto podkreślone przez wewnętrzną strukturę poliuretanu podłączonego do systemu MCS pokrycie od strony stopy, oferując maksymalny ochronę w przypadku uderzenia.


Torsion Control System TCS Carbon Tech:

Układ sterowania umożliwia skrętne ruchy wzdłużne i poprzeczne z kostką w swoich granicach fizjologicznych, co zapobiega nadmiernemu skręcenia i ryzyko złamania stawu. TECH CARBON Torsion Control System jest ewolucja systemu TCS gościnnie wprowadzenie włókna węglowego. Jej głównymi zaletami są redukcja całkowitej wagi buta większej kontroli mechanicznej kostki i kończyn oraz zwiększoną odporność na wypadek uderzenia. Nowa górna poprawia również elastyczność stawów rozruchu, zwiększa ochronę łydki i goleni i zapewnia bardziej precyzyjną kontrolę ruchu podłużnego i poprzecznego kostki.


Precyzyjny system Air Fit:

Za pomocą tego systemu regulacji rozruchu TCX Centrum Badań i Rozwoju znalazła idealne rozwiązanie dla każdego jeźdźca udzielenie komfort, jak system jest w stanie dostosować się do każdego kształtu stopy. System składa się z komory powietrza, wykonane z poliuretanu antyalergicznego przeciwbakteryjnym, który pozwala na zmianę objętości za pomocą pompy umieszczonej w górnej części buta. Komora powietrzna jest podzielona na obszary o różnych grubościach, przeznaczone do naśladowania kształt podbiciu i trzonu w najlepszy możliwy sposób, gdy zawyżone. W związku z tym, za pomocą tej pompy jest możliwość stopniowego napełniać komorę powietrza, regulacji ciśnienia, na obrzeżu, a zatem optymalizację dopasowania. Wreszcie, zawór powietrza z mosiądzu i stali umożliwia precyzyjną regulację i pełną deflacji komory powietrznej, aby ułatwić wyciągnąć startuje po zakończeniu korzystania z niego.


FFC zapięcia Fit sterowania:

Wewnętrzny system mocowania, który oferuje długotrwałe sznurowadła, które są połączone z podszewką startowego. To gwarantuje, że górna okłady stopy, zapewniając maksymalną precyzję i czułość napad podczas jazdy. Sterowanie systemem zapięcia Fit działa w synergii z Air Fit precyzyjny system do zaoferowania doskonały komfort i regulowany dopasowanie w zależności od indywidualnej anatomii stopy uczestników o.


Gumką Wstaw:

Umożliwia łatwe mocowanie zamek błyskawiczny.


W sklepie motardinn z motocykle-wyposazenie znajdziesz Tcx R S2 Evo w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Tcx R S2 Evo, m.in. z kategorii Obuwie od swojego sklepu motocykle-wyposazenie online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów motocykle-wyposazenie na temat sprzętu, a także opinie o Tcx R S2 Evo.

Cechy Tcx R S2 Evo

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij