Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Teasi

Teasi Teasi One 3

  • Teasi Teasi One 3
  • Teasi Teasi One 3
  • Teasi Teasi One 3

Teasi Teasi One 3

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Teasi Teasi One 3

OUTDOOR GPS do jazdy na rowerze, piesze wycieczki, narciarstwo i pływanie łodzią

TEASI ONE - rozpakowanie, włącza się rozpocząć jazdę i baw się dobrze:

Dobrze opracowana struktura menu i po prostu zaprojektowany interfejs użytkownika sprawiają TEASI ONE łatwym w użyciu nawigatora na świeżym powietrzu. Nie komplikować i czasochłonne konfiguracja urządzenia - TEASI z nich jest w pełni sprawna po wyjęciu z pudełka.

GPS wolnego czasu na wszystkie ewentualności:

TEASI ONE łączy 4 profile w 1 urządzeniu: rowery, wycieczki, narty i łodzią. W ten sposób na zewnątrz przyjaciele dotrą do miejsca przeznaczenia wygodnie zarówno na lądzie, w śniegu i wodzie - łatwo, niezawodnie i we wszystkich krajach europejskich.

Odkryj najpiękniejsze KI:

Powiedz swojemu TEASI kim jesteś to pokazuje, gdzie trzeba iść: Dzięki inteligentnemu routingu TEASI ONE prowadzi cię na ścieżce, która jest najlepsza dla Ciebie, bez względu na sposób poruszania się. Po ustawieniu profilu do jazdy na rowerze, piesze wycieczki, jazda na nartach lub brodzikiem TEASI ONE oblicza najbardziej odpowiednie trasy dla danej działalności. Więc nie trzeba wpadać po nieutwardzonych ścieżek z dziurę z wybojami z cennego roweru wyścigowego i można doświadczyć wystarczających działań w całym kraju z rowerem górskim.

Znajdź swoją trasy z osobna:

Określ swój cel na trzy różne sposoby: Wpisując adres, jako punkt bezpośrednio na mapie lub poprzez współrzędne GEO.

Masz godzinę do stracenia i chcą pokonać dystans 5 mil? Dziś w pełni chcą przyspieszyć i spalić kalorie na pizzę lub piwo? TEASI ONE sugeruje trasy dokładnie według własnych pragnień!

Bądź na bieżąco z rzeczy:

Nagraj swoją wycieczkę rowerową z pomocą komputera pokładowego. Zapewnia to również kompas GPS, tak aby nigdy nie stracić orientację.

Ponadto TEASI ONE zapewnia szczegółowe informacje o dystans, prędkość, wysokość, stopnia zużycia kalorii i wiele więcej.

Twój idealny partner treningowy:

Dzięki szybsze połączenie Bluetooth® 4.0 TEASI nich może być połączony z czujników zewnętrznych, takich jak bicie serca lub czujników prędkości i kadencji i przesyłane dane są rzetelnie ocenić na urządzeniu. Miej oko na swoją sprawność fizyczną i zwiększenie nakładu pracy szkoleniowej w celu osiągnięcia optymalnego poziomu.

Intuicyjny i zrozumiały TECHNOLOGIA:

Przez 8.8cm (3.5 ") transflective dotykowym wyświetlaczem TEASI ONE można zobaczyć wszystko, czego potrzeba na pierwszy rzut oka.

TEASI nie ma wpływu, jeśli będzie padać na rower lub wycieczki pieszej lub uzyskać lekko wilgotne podczas brodzenia. TEASI ONE posiada Bryzgoszczelna obudowy, więc nie martw się!

Jazda dłuższe wycieczki bez rozładowanego akumulatora? Nie ma problemu z TEASI ONE ponieważ silna bateria 2.650mAh trwa do 12 godzin w zależności od intensywności użytkowania.

Komenda CENTER FOR swoje mapy i wycieczki:

Nie ma obaw jest prawdopodobnie najlepszym sposobem, aby umieścić go: Na TEASI ONE wszystkie kraje Europy Środkowej są już zainstalowane fabrycznie jako map z. Za pośrednictwem centralnej aktualizacji i zarządzania narzędziami można poszerzyć i zaktualizować te mapy za darmo. Bądź zawsze na bieżąco - łatwo i za darmo.

Kolejne święto czeka, a nawet nie chcesz aktywnie wędrować lub połączyć wycieczkę rowerową ze zwiedzaniem brodzikiem? Niestety nie wiem, które trasy prowadzą po najpiękniejszych miejscach. Również tutaj swoje TEASI ONE pomaga. Można zaplanować własne trasy z objazdem Stwórcy w narzędziu i wzbogacić ich z poszczególnych punktów procentowych, zdjęć i opisów.

Jak również ze społecznościami, takich jak bikemap.net, wandermap.net, Gpsies lub RouteYou można rzucić okiem na wskazówki tour milionów użytkowników i łatwo pobrać najbardziej atrakcyjnych tras do TEASI ONE.

Można nawet tworzyć własne raporty o swoim wypoczynku na świeżym powietrzu i przesłać ciekawe rowerowych lub pieszych wycieczek jak TEASI Tour (ze zdjęciami, tekstami i POI) do pobrania dla innych użytkowników.

Więc pozwala zacząć i go wypróbować!

DANE TECHNICZNE

OUTDOOR GPS do jazdy na rowerze, piesze wycieczki, narciarstwo i pływanie łodzią:

SPRZĘT:

SiRF Atlas V Prozessor (664 MHz)

Microsoft Windows CE .Net 6.0 Rdzeń

Ca. 8,8 cm (3,5 ") wyświetlacz transflective

Rozdzielczość: 480x800 pikseli

128 MB DDR2 RAM / 4 GB pamięci flash

Możliwość rozszerzenia pamięci za pomocą karty microSD (do 32 GB)

Wbudowany akumulator Li Polymer 2.650 mAh; czas pracy do 12 godzin (w zależności od intensywnego oświetlenia tła)

Bryzgoszczelna obudowy (zgodnie z IPX5)

Bluetooth® 4.0 BLE dla czujników zewnętrznych

Rozmiar (DxSxW): 11.14cm x 6.38cm x 2.1cm

Waga (bez uchwytu): 139g

OPROGRAMOWANIE:

Specjalna zewnętrzna oprogramowanie nawigacyjne (OSM mapy na pokładzie)

Kraje Europy Środkowej preinstalowanym, rozszerzalna za darmo

Zakręt po zakręcie nawigacji w tym map und strzałką, routingu również na małych dróg, lasów i szlaków turystycznych

Włącz instrukcje z przełączaniem z komputerem pokładowym na ekranie mapy

Przekierowanie po niewłaściwych obrotów

Zintegrowany, rozległe łącznie z komputerem pokładowym. kompas GPS (wszystkie ważne łącznie z danymi. Oczywiście grafika trasa, elewacja i profilu prędkości)

Szczegółowe rejestrator utwór

Export / Import ścieżek GPX

TEASI TOUR: Wycieczki jak w przewodniku obrazami, tekstami i POI wyświetlane bezpośrednio w urządzeniu

2 tryby: pełny tryb użytkownika (pełny dostęp do menu) oraz Tryb EASY (łatwy struktura menu)

Kilka profile do wyboru: rowery (turystyka, rower górski, rower wyścigowy); Trasa / dla pieszych; ski (w dół wzgórza, krzyż biegowe, wycieczki na narty); Łódź (canoe / kajak, łódź wiosłowa, żaglowiec, motorówka)

Profil trasy na podstawie (np schody dla pieszych lub brak nieutwardzone ścieżki dla rowerów wyścigowych)

Funkcja fitness: czas, dystans i kalorie w oparciu planowania trasy

Społeczność wysyłania (np bikemap.net/wandermap.net, Gpsies, RouteYou)

Wolna pamięć na żądanie (np jeśli pozostała pamięć jest zbyt mało do uruchamiania zadań)

Przechowywanie ostatnich pięciu tras

Fabrycznie zainstalowane krajach:

Andorra

Austria

Belgia

Republika Czeska

Dania

Francja

Niemcy

Gibraltar

Włochy

Liechtenstein

Luksemburg

Monaco

Holandia

San Marino

Słowacja

Hiszpania

Szwajcaria

Watykan

Więcej krajów dostępne narzędzie VIA TEASI:

ZAKRES DOSTAWY:

urządzenie GPS

Uchwyt na kierownicę

220V Adapter USB

Dane USB / kabel ładujący

Krótka instrukcja obsługi


Z Teasi Teasi One 3 można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Teasi i ich produkty do motocykle-wyposazenie, odwiedź naszą kategorię Elektronika , znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na motardinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Teasi Teasi One 3

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności