Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Unik

Unik Socks Weather Tex Wind

  • Unik Socks Weather Tex Wind
  • Unik Socks Weather Tex Wind
  • Unik Socks Weather Tex Wind

Unik Socks Weather Tex Wind

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Unik Socks Weather Tex Wind

Specyfikacja:

POGODA TEX WIND: Ochrona przed zimnem! Biorąc pod uwagę sukces osiągnięty z pogodą TEX technologii membranowej WIND, inżynierowie Ours opracowali nową generację odpornego na wiatr laminowania. Dla tych dni, kiedy nie jest potrzebna całkowita ochrona przed deszczem. Lekkie produkty WIND POGODA TEX połączyć całkowitą odporność na wiatr i doskonałą transpiracji: wykończonych i funkcjonalnie wszystkie naraz. Pomimo małej masy i objętości, produkty POGODA TEX WIND zapewniają komfortowe ciepło i większą swobodę ruchów.


Unik Socks Weather Tex Wind posiada oficjalną gwarancję od marki Unik. Zakupy w naszym sklepie online motocykle-wyposazenie , pozwalają na zakup Unik Socks Weather Tex Wind prosto do domu w ciagu kilku dni. W tej chwili produkt jest dostępny w magazynie, a cena to 11.95 $. Nie przegap!

Cechy Unik Socks Weather Tex Wind

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij