Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-lite

X-lite X 1003 Hi Visibility N Com

  • X-lite X 1003 Hi Visibility N Com
  • X-lite X 1003 Hi Visibility N Com

X-lite X 1003 Hi Visibility N Com

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu X-lite X 1003 Hi Visibility N Com

X 1003 to klapka się kask X-Lite dla jeźdźca przechodnie: trzech rozmiarach skorupy zewnętrznej, innowacyjny design i najlepszych rozwiązań technicznych. Chodzi o P / J homologacją: ochronna osłona podbródka przeszedł testy homologacyjne wymaganych przepisami ONZ / EKG do pełnych kasków twarzy. X 1003 jest wyposażona w podwójne działanie podwójnego podbródka bezpieczeństwa systemu otwierania strażnik i pełnego systemu wentylacyjnego (turystyka system wentylacji / TVS). Wyjmowany i zmywalny komfortu Wyściółka został pomyślany z najlepszych tkanin. Ponadto, X 1003 jest wyposażony w ultra szeroki wizjer, VPS przeciwsłonecznych z ochroną UV 400, okulary systemem adaptacyjnym, system retencji Microlock2 i skonfigurować dla systemu komunikacyjnego N Com X Series.

Dane techniczne:

Waga: 1480 gr

Technologia:

Złożonym zewnętrznym FIBRE SHELL:

Jest on wykonany z zaawansowanych materiałów, takich jak węgiel, Kevlar i szkła, które gwarantują bardzo wysokie osiągi.

TRIPLE zewnętrznych osłon:

Potrójne zewnętrzne skorupy.

TVS SYSTEM WENTYLACJI TOURING

PROTECTOR WIND:

Łatwo zdejmowana, zapobiega przenikaniu powietrza z okolic podbródka.

TOURING Performance Comfort:

Zdejmować i prać, wewnętrzny komfort paddingis wykonana z oddychającej, miękkiej tkaniny i świeże, z leczenia przeciwbakteryjnego, które zapewniają maksymalny komfort. Wewnętrzna wyściółka wszystkich modeli został zaprojektowany wzdłuż schemein eksperymentalnej MotoGP i Superbike. Może on być łatwo usunięty i zastąpiony dzięki dla opinii wyłącznego mechanizmu zatrzaskowego.

EYEWEAR ADAPTIVE:

Nowa i wyłączna Okulary adaptacyjne (EA) jest przeznaczony dla komfortu osób noszących okulary. W szybki i łatwy sposób, EA pozwala nam na uzyskanie miejsca w poduszki policzkowe dla

Podwójne działanie:

Urządzenie umożliwiające blokadę daszek, aby zapobiec przypadkowemu otwarciu daszek przy wysokich prędkościach lub daszek odparowywanie (przy niskich prędkościach lub zatrzymuje minimalną otwarcia daszkiem).

VISION SYSTEM OCHRONY:

Ekskluzywny krem ​​umieszczony na zewnątrz lub wewnątrz daszka. Może być łatwo aktywowane: wystarczy obniżyć lub podnieść do używania lub wykluczyć. Jest ona uformowana z SABIC Innovative Plastics (dawne General Plastics elektryczny) Lexan ® OQ i jest S / R (Scratch Resistant) i F / R (mgła Resistant) leczonych. Użyteczne we wszelkiego rodzaju sytuacji, jest łatwy do usunięcia, jeśli nie jest to konieczne, lub normalnych czynności konserwacyjnych i czyszczenia.

QUICK RELEASE VISOR:

Beznarzędziowa szybkie uwolnienie daszek.

Odporny na zarysowania "ULTRAWIDE" VISOR:

Jego duża powierzchnia sprawia, że ​​można mieć szersze spojrzenie, a także boczne, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo czynne. Wszystkie wizjery są odporne na zarysowania (S / R).

MICROLOCK:

Układ utrzymujący z regulacją mikrometryczną.

HOMOLOGACJA P / J:

Homologowany Pełna twarzy / Open twarzy

FOG RESISTANT INNER VISOR:

Osłona odporna mgła uszczelnione silikonem profilu (FSB? Full Silicone Graniczna). Dzięki ekskluzywnej układu regulacyjnego adoptedby na Nolangroup, odcinek daszka Pinlock® można regulować z zewnątrz, dzięki czemu usuwanie niepotrzebne.

N COM serii X:

Jest to linia systemów komunikacyjnych przeznaczonych dla X-Lite N Com kaski. Jedynymi interkomy, które są w pełni zintegrowane z włókien kompozytowych kaski dla maksymalnej wydajności, komfortu i jakości dźwięku.


X-lite X 1003 Hi Visibility N Com ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego X-lite X 1003 Hi Visibility N Com zakupionego w motardinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym motocykle-wyposazenie można odkryć pełną gamę produktów X-lite i dokonać zakupu produktów motocykle-wyposazenie zawsze w najlepszej cenie.

Cechy X-lite X 1003 Hi Visibility N Com

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij