Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-lite

X-lite X 661 Extreme Titantech Puro N Com

  • X-lite X 661 Extreme Titantech Puro N Com
  • X-lite X 661 Extreme Titantech Puro N Com
  • X-lite X 661 Extreme Titantech Puro N Com

X-lite X 661 Extreme Titantech Puro N Com

Opis produktu X-lite X 661 Extreme Titantech Puro N Com

"Ekstremalne titantech" zewnętrzna powłoka dostępna w trzech różnych rozmiarach dla sporty X lite Touring kasku.

Najdrobniejsze włókien kompozytowych (węgiel, szkło, Kevlar) łączą się by stworzyć powłokę, która jest niezwykle silny i lekki (60 g lżejszy od 80 X 661).

Ekskluzywny zewnętrzna warstwa tytanu mikro metalem szlachetnym, który jest szczególnie ceniony za renomowanej lekkość i wytrzymałość konstrukcji - dodatkowo upiększa wygląd produktu.

Touring Wydajność wewnętrzna wyściółka wykonana jest z najnowszych tkanin generacji, które, wraz z monoblock poduszki policzkowe, zapewniające najwyższy komfort i stałą wydajność, nawet na długich dystansach.

X 661 EXTREME TITANTECH wyposażony również w pełni regulowany wewnętrznym filtrem przeciwsłonecznym VPS z ochroną UV 400.

Wreszcie, produkt wyposażony systemu retencji dzwonka dd, wykończenie wysokiej jakości i odblaskowe wstawki. Konfiguracja dla systemu komunikacyjnego BX5 N Com X Series.


Zamawiaj X-lite X 661 Extreme Titantech Puro N Com i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów X-lite X 661 Extreme Titantech Puro N Com, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś X-lite X 661 Extreme Titantech Puro N Com w magazynie w cenie 358.45 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Kaski integralne , znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy X-lite X 661 Extreme Titantech Puro N Com

Osłona przeciwsłoneczna
System zamykania
Homologacja
Użycie
Kolor
Użycie
Aktywność

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności