Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-lite

X-lite X 702 GTStart N Com

X-lite X 702 GTStart N Com

  • X-lite X 702 GTStart N Com
  • X-lite X 702 GTStart N Com
  • X-lite X 702 GTStart N Com

X-lite X 702 GTStart N Com

Opis produktu X-lite X 702 GTStart N Com

X 702 GT jest całą twarz Touring kask X Lite, dostępny w czterech rozmiarach zewnętrznych powłoki.

Maksymalny komfort dzięki pełnej wentylacji (Touring system wentylacji / TVS), dopełnienie komfortu (w tkaninach wyboru), a do konfiguracji poduszką policzkową. Co więcej, bardzo szeroka osłona umożliwia szersze pole widzenia.

Od tego roku, X 702 GT wyposażono także z żółtym filtrem przeciwsłonecznym (VPS z ochroną UV 400) zaprojektowany aby poprawić warunki jazdy w warunkach ograniczonej widoczności, mgły i / lub mgły.

Ponadto, okulary System adaptacyjny, DD systemu retencji pierścień i skonfigurować dla systemu komunikacyjnego BX5 N Com X Series.


Chcesz kupić X-lite X 702 GTStart N Com? Nie musisz już szukać! motardinn oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli Kaski integralne . Odkryj nowe promocje na Kaski w motardinn. Przygotowane przez X-lite, produkty Kaski integralne są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, a w komplecie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Cechy X-lite X 702 GTStart N Com

Skład warstwy wierzchniej
Kierowca Motocyklowy
Osłona przeciwsłoneczna
System zamykania
Waga
Homologacja
Kolor
Wiek
Aktywność

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności