Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-lite

X-lite X 802RR Ultra Carbon Puro

X-lite X 802RR Ultra Carbon Puro

  • X-lite X 802RR Ultra Carbon Puro
  • X-lite X 802RR Ultra Carbon Puro
  • X-lite X 802RR Ultra Carbon Puro

X-lite X 802RR Ultra Carbon Puro

Opis produktu X-lite X 802RR Ultra Carbon Puro

X 802RR ULTRA CARBON jest Nolangroups szczyt wyścigów Zakres kask kulminację lat doświadczenia w zawodach MotoGP i SBK.

Każdy komponent (shell, daszek, komfort Doświadczenie wyścigowe, system wentylacji) jest wynikiem innowacyjnego rozwoju, której celem jest dostarczenie produktu o stałej jakości i doskonałej wydajności.

Z ultra lekkiego włókna węglowego skorupy (dostępne w trzech różnych rozmiarach), model ten pasuje ekskluzywny design z niezwykle niską wagą (80/100 g niż X 802RR).

Nowy wyjmowany i zmywalny wyściółka wewnętrzna (Carbon montażu) jest wykonana z włókien węgla aktywnego. Węgiel aktywny jest regulacji temperatury (parowanie potu zachęca, utrzymując stałą temperaturę), antystatyczne (pomaga kontrolować elektryczności statycznej), bakteriostatyczne (szanuje i chroni skórę przed zanieczyszczeniami) oraz w 100% naturalne.

X 802RR jest wyposażony w układ zatrzymania pierścienia DD.


Kochasz motocykle-wyposazenie? Kupuj X-lite X 802RR Ultra Carbon Puro i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: X-lite. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Kaski we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania motocykle-wyposazenie, modele Kaski integralne zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy X-lite X 802RR Ultra Carbon Puro

Kierowca Motocyklowy
Osłona przeciwsłoneczna
System zamykania
Skład warstwy wierzchniej
Waga
Homologacja
Kolor
Kolor
Wiek
Aktywność
Użycie

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

światło

-

Bardzo dobrze. Bądź Kamui 2 OGK łatwo odchylić głowę przy świetle, że byłem trochę większy w L, rozmiar XL był lepszy? Boli niezbyt żadnego problemu. W górę iw dół w kierunku może skręcić kark bez trochę krótki, ale jest to też porażka. Jest to trochę uciążliwe, ponieważ klamra nie jest szybkie typu. Jest to wysokiej jakości satysfakcji.

X-lite x 802rr ultra puro węgla

-

Światło. Fit, bardzo dobre.

Lekkie wielka

-

Również dobre wykorzystanie wygodna konstrukcja bardzo lekka jest również dobre wlotu powietrza

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności