Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Xpd

Xpd XP7 R

Xpd XP7 R

Xpd XP7 R

Xpd XP7 R

  • Xpd XP7 R
  • Xpd XP7 R
  • Xpd XP7 R
  • Xpd XP7 R
  • Xpd XP7 R

Xpd XP7 R

Opis produktu Xpd XP7 R

Nowy top z buta wyścigowego zasięgu. Wynikiem 3 lat intensywnych badań i Rozwoju, posiada wyłączne AGS2 system, a począwszy do wiosny 2008, stał startowy głównie świetnemu zakwaterowaniu dla XPD profesjonalnych zawodników z GP do Superbike.


Ten but jest certyfikat CE jako odzieży ochronnej zgodnie EN13634.


Ten but zdobyła również Poziom 2 certyfikat CE dla jego odporności na cięcia (EN3886) i wpływu (EN13595).


Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Obuwie marki Xpd, znalazłeś najlepsze miejsce w motardinn. W motardinn pracujemy z najlepszymi markami, jak Xpd, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze motocykle-wyposazenie produkty, jak Xpd XP7 R. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Xpd XP7 R tak szybko, jak to możliwe.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Xpd XP7 R

Kolor
Płeć
Użycie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij