Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

AGV

AGV Visor Pinlock for Helmet Pista GP corsa GT Veloce

  • AGV Visor Pinlock for Helmet Pista GP corsa GT Veloce
  • AGV Visor Pinlock for Helmet Pista GP corsa GT Veloce
  • AGV Visor Pinlock for Helmet Pista GP corsa GT Veloce

AGV Visor Pinlock for Helmet Pista GP corsa GT Veloce

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu AGV Visor Pinlock for Helmet Pista GP corsa GT Veloce

Dusza wyścigi AGV przystosowane do zwiedzania. TO JEST GT VELOCE. Z tej samej powłoki i głównych cech jako Pista GP i tego modelu Corsa, pełnej twarzy AGV nowych modeli touring gwarantuje absolutną wyników w zakresie bezpieczeństwa, lekkości, aerodynamiki i wentylacji. Wygląd jest mniej agresywne powodu braku spojler. Gęstości wewnętrznych okładzin zostały stworzone na wygodne dopasowanie, odpowiednie do użytku sportowego touring. Wszystko to sprawia, że ​​GT Veloce idealny kask dla turystów motocyklowych obejmujących dowolną odległość w każdych warunkach pogodowych, którzy także chcą produkt sportowy i urzekający styl Racing. GT Veloce jest kompatybilny z AGVisor * Innowacyjny daszkiem gościnnie technologii LCD, które z prostym "kliknij" włącza wizjer z jasne, ciemne w mniej niż sekundę, aby chronić kierowca lub pasażer przed promieniami słońca. AGVisor posiada również funkcję anty mgła.

Cechy:

MUSZLA:

Powłoka zewnętrzna składa warstwy SSL (aramidowe i włókna węglowego), i jest dostępny w 4 rozmiarach. Wewnętrzne EPS są dostępne w 4 rozmiarach. Każdy rozmiar ma 5 różnych gęstościach, aby zapewnić komfort i lekkość dla każdego rozmiaru, przy jednoczesnym zachowaniu standardów bezpieczeństwa protokołu AGV Ekstremalne Standard.

WENTYLACJA:

IVS (zintegrowany system wentylacji) z szerokimi kanałami wydrążone bezpośrednio theshell i otwory, które kierują strumień powietrza do głowy jeźdźca. Składa się z 4 przednich wlotów powietrza (3 z przodu i 1 na straży podbródek) oraz 2 tylne wyciągami. Wloty powietrza mają mechanizm otwierania / zamykania, a ich pozycja była badana i zoptymalizowane za pomocą CFD (przepływ symulacji dynamicznej) oprogramowania i testów w tunelu aerodynamicznym. Łączna powierzchnia wlotów powietrza jest taka sama, jak w modelach Corsa i Pista GP.

PRZYŁBICA:

Wyścig 2 osłona spełnia Klasa 1 standardy optyczne, jest wolny od zakłóceń wizualnych, i ma grubość do 3,3 mm dla dodatkowej ochrony twarzy To jest odporny na zarysowania, jest traktowane, aby zapobiec mgła (4 warstwy), oraz gwarantuje 100% UV Ochrona ray. Ostatni, ale nie najmniej, jest zerwać folię gotowy. Pole widzenia jest zwiększona o 15 ° względem horyzontu, a około 8% w stosunku do całkowitego pola widzenia, w porównaniu z głównych konkurentów. Mechanizm osłona wykonana jest z metalu, z obrotowym ruchem otwierania, a jego powierzchnia jest najmniejszym z tej kategorii. Ma system szybkiego uwalniania dla usunięcia i wymiany kołpaka w kilka sekund bez użycia narzędzi. Posiada również przednią Czapka blokady systemu, co zmniejsza ryzyko niepożądanej otworu również w przypadku awarii, z możliwością

mikro otwarcie osłony. GT Veloce jest gotowy do pracy z nowym AGVisor z technologii LCD.

Wewnętrznych okładzin:

Warstwy wewnętrzne są takie same jak w modelu Pista GP, przy użyciu "Rabbit" Fit System dostosowywania. Jednak zarówno wygląd

i pasowanie zostały zoptymalizowane pod kątem turystycznym i bardziej komfortowego użytkowania poprzez badanie gęstości wewnętrzną wykładziną i

EPS zadaszenia. Deflektor oddechu i ochrona gardła wiatr może zostać usunięte. Podkładka koronka jest wykonana z oddychającego mikro perforowaną powierzchnię Ten 3D wklęsłą strukturą, która jest ukształtowana z pojedynczego kawałka dopasowany do kształtu głowicy bez zszywanie w obszarach wrażliwych. Sanitised Shalimar 3D podkładki policzkowe w różnych pianek gęstości i zbudowany w kark protektora dla lepszego komfortu i izolacji akustycznej; dostosowywanie dopasowanie klocków policzka jest również możliwe. Ponadto do dostosowywania pasowaniem, istnieje również możliwość dostosowania obszar karku, dzięki wymiennym wkładem pianki. Wszystkie wewnętrzne elementy składowe mogą być usuwane i przemywa.

FUNKCJONALNOŚĆ / BEZPIECZEŃSTWO:

System retencji jest Dwuosobowy typu D. Nowy GT Veloce jest gotowy do AGVisor and Share GT, systemu komunikacji AGV celowo zaprojektowany do tego kasku

Technologia:

Włókno szklane, aramidowe i SSL włókna węglowego (Super Super Light) powłoka w 4 rozmiarach.

4 EPS rozmiary skorupy

ECE 2205, AS / NZS, JIS, ECE / DOT, NBR, ECE ASIA Homologacja

IVS (Integrated System wentylacji) wentylacja z dużymi kanałami powietrznymi na skorupce.

Oddychające mikro perforowanej skóry materiał korony Comfort pad i odkażane 3D Shalimar wkładki policzkowe o różnej gęstości pianki.

W pełni nadaje się do prania wkładki wewnętrzne

XQRS metalowe (Extra Szybkie Release System) Osłona z obrotowym mechanizmem ruchu otwierania.

Osłona przednia blokada System Lock (VLS) i otwarcie przeciwsłoneczna mikro. System szybkiego dopuszczenie do bezpłatnego narzędzia usuwania i wymiany

kołpakiem w sekundach.

Mieszkanie RACE 2 odporne na zarysowania i anty mgła wizjer o szerokim polu widzenia, oderwać folię gotowy.

Podwójny system retencji D.

System jest gotowy udział.

AGVisor gotowy.

Rozmiary: XS S MS ML XL XXL

Waga: E2205: 1300 g * (+ / 50 g)


Odkryj AGV Visor Pinlock for Helmet Pista GP corsa GT Veloce w najlepszej cenie. Odwiedź motardinn, twój sklep online, gdzie kupisz sprzęt motocykle-wyposazenie i uzyskasz rabaty bez wychodzenia z domu. Bezpieczne płatności i śledzenie wysyłki gwarantowane! Zamów AGV Visor Pinlock for Helmet Pista GP corsa GT Veloce już teraz i uzupełnij swój sprzęt. Ciesz się sportem na co dzień w pełni!

Cechy AGV Visor Pinlock for Helmet Pista GP corsa GT Veloce

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności