Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

AGV

AGV Visor Pinlock for Helmet Pista GP corsa GT Veloce

  • AGV Visor Pinlock for Helmet Pista GP corsa GT Veloce
  • AGV Visor Pinlock for Helmet Pista GP corsa GT Veloce

AGV Visor Pinlock for Helmet Pista GP corsa GT Veloce

Opis produktu AGV Visor Pinlock for Helmet Pista GP corsa GT Veloce

Dusza wyścigi AGV przystosowane do zwiedzania. TO JEST GT VELOCE. Z tej samej powłoki i głównych cech jako Pista GP i tego modelu Corsa, pełnej twarzy AGV nowych modeli touring gwarantuje absolutną wyników w zakresie bezpieczeństwa, lekkości, aerodynamiki i wentylacji. Wygląd jest mniej agresywne powodu braku spojler. Gęstości wewnętrznych okładzin zostały stworzone na wygodne dopasowanie, odpowiednie do użytku sportowego touring. Wszystko to sprawia, że ​​GT Veloce idealny kask dla turystów motocyklowych obejmujących dowolną odległość w każdych warunkach pogodowych, którzy także chcą produkt sportowy i urzekający styl Racing. GT Veloce jest kompatybilny z AGVisor * Innowacyjny daszkiem gościnnie technologii LCD, które z prostym "kliknij" włącza wizjer z jasne, ciemne w mniej niż sekundę, aby chronić kierowca lub pasażer przed promieniami słońca. AGVisor posiada również funkcję anty mgła.

Cechy:

MUSZLA:

Powłoka zewnętrzna składa warstwy SSL (aramidowe i włókna węglowego), i jest dostępny w 4 rozmiarach. Wewnętrzne EPS są dostępne w 4 rozmiarach. Każdy rozmiar ma 5 różnych gęstościach, aby zapewnić komfort i lekkość dla każdego rozmiaru, przy jednoczesnym zachowaniu standardów bezpieczeństwa protokołu AGV Ekstremalne Standard.

WENTYLACJA:

IVS (zintegrowany system wentylacji) z szerokimi kanałami wydrążone bezpośrednio theshell i otwory, które kierują strumień powietrza do głowy jeźdźca. Składa się z 4 przednich wlotów powietrza (3 z przodu i 1 na straży podbródek) oraz 2 tylne wyciągami. Wloty powietrza mają mechanizm otwierania / zamykania, a ich pozycja była badana i zoptymalizowane za pomocą CFD (przepływ symulacji dynamicznej) oprogramowania i testów w tunelu aerodynamicznym. Łączna powierzchnia wlotów powietrza jest taka sama, jak w modelach Corsa i Pista GP.

PRZYŁBICA:

Wyścig 2 osłona spełnia Klasa 1 standardy optyczne, jest wolny od zakłóceń wizualnych, i ma grubość do 3,3 mm dla dodatkowej ochrony twarzy To jest odporny na zarysowania, jest traktowane, aby zapobiec mgła (4 warstwy), oraz gwarantuje 100% UV Ochrona ray. Ostatni, ale nie najmniej, jest zerwać folię gotowy. Pole widzenia jest zwiększona o 15 ° względem horyzontu, a około 8% w stosunku do całkowitego pola widzenia, w porównaniu z głównych konkurentów. Mechanizm osłona wykonana jest z metalu, z obrotowym ruchem otwierania, a jego powierzchnia jest najmniejszym z tej kategorii. Ma system szybkiego uwalniania dla usunięcia i wymiany kołpaka w kilka sekund bez użycia narzędzi. Posiada również przednią Czapka blokady systemu, co zmniejsza ryzyko niepożądanej otworu również w przypadku awarii, z możliwością

mikro otwarcie osłony. GT Veloce jest gotowy do pracy z nowym AGVisor z technologii LCD.

Wewnętrznych okładzin:

Warstwy wewnętrzne są takie same jak w modelu Pista GP, przy użyciu "Rabbit" Fit System dostosowywania. Jednak zarówno wygląd

i pasowanie zostały zoptymalizowane pod kątem turystycznym i bardziej komfortowego użytkowania poprzez badanie gęstości wewnętrzną wykładziną i

EPS zadaszenia. Deflektor oddechu i ochrona gardła wiatr może zostać usunięte. Podkładka koronka jest wykonana z oddychającego mikro perforowaną powierzchnię Ten 3D wklęsłą strukturą, która jest ukształtowana z pojedynczego kawałka dopasowany do kształtu głowicy bez zszywanie w obszarach wrażliwych. Sanitised Shalimar 3D podkładki policzkowe w różnych pianek gęstości i zbudowany w kark protektora dla lepszego komfortu i izolacji akustycznej; dostosowywanie dopasowanie klocków policzka jest również możliwe. Ponadto do dostosowywania pasowaniem, istnieje również możliwość dostosowania obszar karku, dzięki wymiennym wkładem pianki. Wszystkie wewnętrzne elementy składowe mogą być usuwane i przemywa.

FUNKCJONALNOŚĆ / BEZPIECZEŃSTWO:

System retencji jest Dwuosobowy typu D. Nowy GT Veloce jest gotowy do AGVisor and Share GT, systemu komunikacji AGV celowo zaprojektowany do tego kasku

Technologia:

Włókno szklane, aramidowe i SSL włókna węglowego (Super Super Light) powłoka w 4 rozmiarach.

4 EPS rozmiary skorupy

ECE 2205, AS / NZS, JIS, ECE / DOT, NBR, ECE ASIA Homologacja

IVS (Integrated System wentylacji) wentylacja z dużymi kanałami powietrznymi na skorupce.

Oddychające mikro perforowanej skóry materiał korony Comfort pad i odkażane 3D Shalimar wkładki policzkowe o różnej gęstości pianki.

W pełni nadaje się do prania wkładki wewnętrzne

XQRS metalowe (Extra Szybkie Release System) Osłona z obrotowym mechanizmem ruchu otwierania.

Osłona przednia blokada System Lock (VLS) i otwarcie przeciwsłoneczna mikro. System szybkiego dopuszczenie do bezpłatnego narzędzia usuwania i wymiany

kołpakiem w sekundach.

Mieszkanie RACE 2 odporne na zarysowania i anty mgła wizjer o szerokim polu widzenia, oderwać folię gotowy.

Podwójny system retencji D.

System jest gotowy udział.

AGVisor gotowy.

Rozmiary: XS S MS ML XL XXL

Waga: E2205: 1300 g * (+ / 50 g)


AGV Visor Pinlock for Helmet Pista GP corsa GT Veloce posiada oficjalną gwarancję od marki AGV. Zakupy w naszym sklepie online motocykle-wyposazenie , pozwalają na zakup AGV Visor Pinlock for Helmet Pista GP corsa GT Veloce prosto do domu w ciagu kilku dni. W tej chwili produkt jest dostępny w magazynie, a cena to 36.95 $. Nie przegap!

Cechy AGV Visor Pinlock for Helmet Pista GP corsa GT Veloce

Podkategorie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij